Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiútestvérek szokták egymást...

Fiútestvérek szokták egymást puszilgatni? Az én bátyám mindig puszival üdvözöl, ha hazaér vagy ha az utcán összefutunk, még a haverok előtt is, ez azért nekem égő.

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A két bátyám is puszival üdvözli egymást, engem és a nővéremet valamint a szüleinket is.
2019. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Ha olyan a kapcsolatuk, simán. Kérd meg, hogy haverok előtt ne nagyon erőltesse, de lehet rosszul fog esni nekk
2019. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Termesztesen. Örülj neki, h nem szegyelli kimutatni az erzeseit feléd!
2019. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen oké. Ha csak nem szájrapuszi, mert az gyerek+szülő között is gáz. Örülj neki, hogy ennyire szerete. De persze beszéld meg vele, hogy számodra egy kézfogás és ölelés jobban esne.
2019. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De kedves, jófej tesód lehet! Igen, ez lenne a normális, ezt nem kéne szégyellni, sőt, szerintem inkább irigykedik, aki ezt furcsállja.
2019. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A férjrm és sógorom üdvözléskor és búcsúzásnál mindig megpuszilják egymást.
2019. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt huszonéves férfiak vagyunk öcsémmel, mindig kézfogás puszi. Édesapánkkal is, unokabátyáimmal is, nagybátyámmal is. A baráti társaság előtt is ( egy része öcsémmel közös). És nem érdekel ki szerint ciki, leszarom :D
2019. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Magyar kultúrkörben nem szokás, de pl. a szerbeknél vagy a törököknél ez nem téma.
2019. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A bátyáim egymásnak gyerekkorukban sem adtak puszit, mint ahogy amúgy most az én gyerekeim se, hiába lányok, és tőlem nem ezt látják, de a 11 évvel kisebb félöccsüknek adnak.
2019. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék neki.
2019. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!