Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiútestvérek szokták egymást...

Fiútestvérek szokták egymást puszilgatni? Az én bátyám mindig puszival üdvözöl, ha hazaér vagy ha az utcán összefutunk, még a haverok előtt is, ez azért nekem égő.

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 12:26
1 2
 11/17 Hamvas rétihéja ***** válasza:
0%
És mi a vezetéknevetek? Homokos? Szerintem is furcsa, mit kell férfiaknak puszizkodniuk.
2019. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Mi sosem pusziltuk meg egymást a bátyámmal pedig 30 évesek vagyunk. Nekünk inkább egy ilyen bajtársias kézfogásunk van.
2019. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Apukámnak van egy öccse és egy báttya és mindharman puszival üdvözlik egymást mindig és mindenhol
2019. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó dolog, sajnálom, hogy neked kellemetlen. Igaz, mi lányok vagyunk, de mi pl nővéremmel kézen fogva megyünk az utcán.
2019. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A felnőtt fiaim is egymást, én is a bátyámmal, de a rokonokkal, jóbarátokkal is puszival köszöntjük egymást és nincs köztünk homoszexuális egyén.

Aki nem így teszi - rendben, de a mi szokásunk is rendben van (remélem).

2020. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy sokaknak normális, de van aki egyszerűen nem szereti. Ezt tiszteletben kell tartani. Környezetemben körbenézve fiúk közül senki sem puszilgat fiút, néha látom és nekem is furcsa. Tudom testvér testvért, de ha ez zavar akkor szólj. Ha nem szólsz azzal csak azt éred el hogy minden találkozás kényelmetlen lesz.
2020. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem irod hova valosi vagy, de a helyzet az, hogy felenk delensose volt szokas a fiuk egymas kozti pusziszkodasa (20 evvel ezelottrol beszelek). A tesok is max. kezeltek vagy egy olelestadtak egymasnak. Persze csaladi unnepkor felkoszonteskor volt puszi is.

Viszont!!!! Eljottunk Pestre es itt a sracok is puszilgattak egymast. Az unokabatyam a batyam siman 3* megpuszilta es a sajat baratait is. Mi meg csak neztunk...

Kesobb megallapitottuk ez pesti szokas. Azota lehet elterjedt mar videkre is:-).

2020. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!