Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm meg akar verni, valaki...

Tesóm meg akar verni, valaki segítség?

Figyelt kérdés

Az történt hogy mire hazaertem testvérem barátnője azaz a sógornőm oda adta ingyen a kutyámat mert őt zavarta..

Le kevertem neki egy hatalmas pofont, és mondta hogy szólni fog tesómnak aki már többször megvert a sógornőm hisztije miatt..

Mit csináljak? Apum anyum is fel a tesomtol mert egy idegbeteg, mamám meg pláne!

Ő 30 éves férfi, én 18 éves lány..

Menekuljek?


2019. szept. 19. 16:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
Te már annyi tanácsot kaptál itt, mikor írkáltad ki a kérdéseid, csodálkozol, hogy megúnták a válaszolók? Csak azon lehet segíteni, aki el is fogadja a segítséget, és ez nem te vagy!
2019. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
97%

ne legyél otthon és mig nem vagy otthon addig szépen sétálj be a rendőrségre és a bátyád jelentsd fel esetleg kérj távoltartási végzést a rendőrségen.


20/L

2019. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
A Putrinka utca című sorozatunk mai epizódjának címe: Az eltűnt kutya nyomában, nyomomban a tesómmal, aki lépten-nyomon meg akar verni. Jó szórakozást kívánunk!
2019. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel. Mit oeres ő ott? 30 éves, aki teroritálja a családot. Rendőr?
2019. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd, ha van benne chip a te neveden! Ha nem, akkor így jártál!

De a sógornőd hogy tudta odaadni a kutyádat másoknak? Milyen jogon? Meg kinek? Hogy derült ki?

2019. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%
Khm...miért is éltek együtt? Költözz el,szabadulj meg tőle,sógórnődet rugdosd meg aztán ha a bátyád ugrik hívod a rendörséget.Fuuu ilyenkor nagyon el tud gurulni a gyógyszerem.20 éves nő vagyok de ugy elrugdosnám mint annak a rendje.Nem érdekelne hogy férfi meg 30 éves.Vennék a kezembe valamit és úgy el agyabugyálnám hogy soha el nem felejtené!
2019. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Savlekotő ***** válasza:
0%
Rendőrség,bár én ugy elverném mindkettőt h elmenne a kedvük mindentől.
2019. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%
Miért jelentené fel a tesóját? Elmondaná a rendőrségen, hogy megverte a sógornőjét? Az nem bűncselekmény?
2019. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
a pofon nem ugyanaz mint a megverés
2019. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia! Rendeződött a helyzet?
2020. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!