Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a tesóm feleségével?...

Mi lehet a tesóm feleségével? Most született a harmadik gyermekük és nem akar velük tovább foglalkozni.

Figyelt kérdés

11 napos a legkisebb és közölte, hogy neki elege van, idegesítik a gyerekek és csodálja, hogy eddig hogy bírta ki velük. Azt mondja, hogy még élni szeretne és nem akarja, hogy minden csak a gyerekekről szóljon.

Lehet ez szülés utáni depresszió (nem tűnik depressziósnak)? Teljesen kifordult magából. Rá sem ismerünk. Állandóan a barátnőivel cseverészik, elmászkál, éjszaka jár haza, ha egyáltalán haza jön...


2015. júl. 27. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kéne neki egy kis szünet, lehet, higy csak túl van terhelve. Ez epdig se neki nem jó, se a gyerekeknek és az lesz a vége, hogy elhagyja őket a saját lelki épsége érdekében. Kell neki egy kis kikapcs, hogy magával foglalkozhasson. Sok anyukának szüksége lenne rá, de sose kapják meg, meg is van az eredménye: boldogtalanok és idegbetegek lesznek.
2015. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dilettáns döggomba ***** válasza:
32%
Az agyára ment a hirtelen hormonváltozás. Lehet depi, úgyhogy ideje dokihoz menni. A barátnők se semmik, igazán figyelmeztethetnék, hogy ilyenkor mi az első.
2015. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Mégis ki vigyáz a gyerekekre,ha haza sem megy?A 11 napost még szoptatni kell, ki teszi meg helyette?Egy kicsit gyanus ez a kérdés.
2015. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Erősen kétlem, hogy 11 nappal a szülés után bulizik, meg máshol alszik!

Egyébként lehet depresszió. Beszélgessetek vele!

2015. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Pszichológusra van szüksége. Az, hogy ti nem látjátok depressziósnak, nem jelenti, hogy nem az. Mindenki másképp reagál stresszhelyzetben. Egész egyszerűen így reagál. Az egyetlen segítség az lenne, ha felismerné,h ogy ez nem a megfelelő viselkedés és szaksegítséget kérne. Nem barátokra és bulira van szüksége, hanem őszinte beszélgetésre önmagával. Ehhez jó a pszichológus, aki őszintén meg fogja neki mondani, amit egy barát nem, vagy csak veszekedve.
2015. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
#1 Még az állattal sem csináljuk ezt...
2015. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, akarta a testvéred felesége ezt a terhességet, vagy rádumálták mások?
2015. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
A 4-es miért lett lepontozva?
2015. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
A testvéredék nálatok élnek? Kérdező, te hány éves vagy?
2015. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásznál már volt még mikor a kórházban volt, mert gyógyszert kért a teje elapasztására (egyiküket sem szoptatta). A lelete szerint minden rendben van, a 6 hetes kontrollra kell visszamennie.

A pszichológus gondolatát is elutasítja szerinte csak a szabadság hiányzik neki.


Eddig is volt pihenésre ideje.


Szomszédos házban lakunk, nekem 6 hónapos a legkisebb, itthon vagyok velük. A tesóm apasági szabin van, de most a hivatalos ügyek miatt rohangál (elírták a kicsi nevét, hibásan kapta meg a lakcímkártyát és a születésit , pl. ez sem tűnt fel az anyjának).


Én 36 éves vagyok, bár nem igazán értem, ez miért fontos.


Igen, akarta a gyerekeket, igaz, hogy kislányt, de nekik is mindhárom fiú lett. Ezért bekattanhat ennyire?

2015. júl. 27. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!