Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért bánt engem egyfolytába?

Miért bánt engem egyfolytába?

Figyelt kérdés
A nővérem mostanába mindig bánt azzal hogy csúnya a kabátom, undorító a hajam, stb... Nagyon rosszul esik, és ezeket a több ember előtt mondja. Már nem velünk lakik, de ha találkozok vele akkor csak keresi rajtam a hibát. Azt hiszi hogy ő tökéletes. Pedig én soha nem bántottam.:( Értem, lehet h csak segíteni akar hogy mossam meg azonnal a hajam vagy nem tudom de ez nekem nem segítség. :/ Na szóval az lenne a kérdésem hogy mit tegyek hogy ne keresse bennem a hibát?:(
2019. okt. 29. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen biztosan bomba no leszel (ugy vettem ki csaj vagy de ha fiu akkor meg sarmosabb mint o nobe). Es irigy rad az a kutya. Mondd meg neki es lokd fel ugy,hogy a fal adja a masikat! Ezt komolyan mondtam. Aztan meg vedd semmibe a hulladek fajtajat.
2019. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokan vannak esetleg egy "kösz a bókot ilyen egy szerető tesó" megjegyzést tehetsz. Lényeg, hogy ne bosszúsan, hanem a legédesebb mosolyoddal mondjad.
2019. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. A tesóm pedig modell már kiskora óta. Nem hinném hogy szebb leszek de végülis lehet.
2019. nov. 4. 15:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy bekepzeld fapin@ a novered! En a helyedben porig alaznam ahol lehet, utana atneznek rajta.

Ne mar te konyorogj neki. :(

2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bekepzelt*
2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!