Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos a fiam, nem fáj a...

3hónapos a fiam, nem fáj a hasa van is tejem a teát nemfogadja el cumisüvegből egyálltalán nem iszik. Engem nem zavar hogy nemkell neki tea, de anyósomék egyfolytába nyúznak, hogy adjak neki. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az anyatejjel megfelelő mennyiségű folyadékot vesz magához. Szerintem nem kell neki vizet adni, én egy fiamnak sem adtam, nem is kértek.

Ne erőltesd ha nem kéri!

2010. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig ezzel nyúztak, de hiába, a lányom akkor sem fogadta el. Fél éves múlt, akkor kezdte el elfogadni az anyatejen kívül más folyadékot, azt is csak pohárból és csak babagyümilevet, mikor már hozzátápláltam. Ne foglalkozz vele, ha kéne neki inna.
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondolom!Biztos azért nem hagynak békén,mert első baba és ő már felnevelt hármat..mindig azt hallgatom bezzeg az én gyerekeim...
2010. júl. 7. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én négy gyereket nem itattam az első 6 hónapban az anyatej mellé,mert nem akartak inni.:))Úgyh überelem anyósodat.:DDD
2010. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe, nem csoda. Az én anyósom is javasokta, hogy teáztassuk a fiunkat. A 'legjobb', hogy 3-szor próbálkoztam, de mindig ugyanúgy bukta vissza 3 perc múlva, ahogy bement. Szóval nincs értelme. Egyébként én is külső nyomásra próbáltam. Az én fiam 3.5 hós. :)
2010. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek az anyósok:))))
2010. júl. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!