Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális, ha 17...

Szerintetek normális, ha 17 és 19 éves lánytestvérek összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

Hazajött a 20 éves húgom a kollégiumból a téliszünetre, közös szobájuk van a kisebbik húgommal, de külön ágyuk. Tegnap mégis úgy aludtak, hogy egy ágyban, összebújva. Korábban szerintem nem volt ilyen. Csak nekem furcsa ez? Nem kisgyerekek már.


22/F



2019. dec. 27. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, nem csak azzal bújhat össze az ember, akit menten meg akar dugni. Lányoknál egyébként is gyakoribb a testi kontaktus, mint fiúknál. Nehogy már az is baj legyen, ha két lánytesó ennyire szereti egymást!
2019. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is arra gondoltam hogy az egyik sírt, a másik pedig vigasztalta.
2019. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
48%
És te mit keresel még otthon 22 évesen?? Inkább törődj a magad dolgával!
2019. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
94%

Szerintem tok normális,

Amikor megyek unoka húgomhoz mi is együtt alszunk, én 20 éves vagyok ő 19

És meztelenül is szoktunk egymás mellet aludni, együtt fürdünk meg ilyenek 😃

De sose nyúltunk egymáshoz és nem is fogunk:)

2019. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Én 20 vagyok, húgom 14 és mikor nálunk alszik egy ágyban alszom vele és megölelgetem meg szeretgetem mert eszembe juttatja azt, mikor kicsi volt és én vigyáztam rá. Miért kell ezen kiakadni nem tudom. Mikor a szüleinknél laktam is volt hogy átmászott az én ágyamba mert azt mondta neki most ölelésre van szüksége és akkor ő volt a kis babám...
2019. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet ti ártatlannak találjátok a kérdést, de ez megint az az incest-mániás perverz kamukérdése, aki folyamatosan családon belüli szexről álmodozik...
2019. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Volt válaszban egy olyan kérdéset az elsőhöz,hogy normális e...én is ezt kérdem tőled.Testvérek.Miért ne alhatnának így? Mit gondoltál miért alszanak így? Semmi másért csak mert szeretik egymást,szoros a kapcsolatuk és nekik igy esik jól.Én ha 20 évesen a 12 éves hugommal így akarnék aludni akkor se lenne benne semmi de ha 40 évesen a 30 évessel sem.
2019. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Fura, de azért nem nevezném kórosnak meg nem kell feltétlenül semmi rosszra gondolni. Közel állnak egymáshoz, gyerekkorban így szokták meg. Majd kinövik.
2020. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 timi már létezik válasza:
89%
Most kövezetek meg,de én ugy gondolom ebben nincs semmi,mert millió meg 1 helyen megesik,csak ez egy olyan téma hogy mindenkinek tabu!! Most 2 testvér ha jóban vannak egymással még olyan témákat is megbeszélnek amit szinte senki mással,mert a testvérükben biznak a legjobban!!nekem is volt olyan hogy együtt aludtam az öcsémmel,de nem ugy mint a párommal! Pedig még azt is elmondta hogy pár éve leskelődött is utánam mert kiváncsi volt egy (felnőtt) Női testre,még is mertem mellette egy szál bugyiban is aludni! ha bevalljuk ha nem én azt gondolom azok a testvérek közt akik jóban vannak millió meg 1 helyen megesik csak ez mindenkinél tabu téma!! És most lehet engem is megkövezni,de ha be valjuk ha nem szerintem ez akkor is így van!!
2020. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az nem normális, hogy te erről bármi rosszra gondolsz..
2020. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!