Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a bátyám...

Mit csináljak, ha a bátyám nem hajlandó kifizetni a sportfogadáson nyert pénzem?

Figyelt kérdés
Mivel még csak 17éves vagyok, megkértem a testvérem, hogy fogadjon egy meccsre 5ezer forintért, amiből 18ezret nyertem. A fogadásra szánt pénzt odaadtam, de ő nem tette meg, mert azt gondolta, hogy úgysem fogok nyerni, és akkor megtarthatja az 5ezret. Az 5ezer forintot visszaadta, csak a nyereményt nem fizeti ki, és aztmondja, hogyha követelőzöm akkor elárulja a szüleiknek, hogy szerencsejátékfüggő vagyok.

2020. jan. 10. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem tudsz csinálni.Bár a bátyád egy suttyó paraszt nem fogja kifizetni,mert nem tette meg.Üzenem a bátyádnak árulja csak el a szüleidnek hogy nyertél ő meg ostoba volt és nem tette meg ;)
2020. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Ezt megszivtad, ez van, nem tudsz mit csinálni. Miért nem kérted el a szelvényt, nem is ertem.
2020. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

Sajnos ez ótvar lecke volt: A +13.000 jár neked, ha brókerlenne, szénné perelhetnéd részvényügyben. A bátyádban ne nagyon bízz pénz dolgában a jövőben, plusz kis sza.rosnak tekint. Mondja csak el a szüleidnek, ha akarja!

A

2020. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Mekkora egy maszat ember.. "én megverném, de úgy nagyon, mondjuk egyik ujját el kellene törni abból tanulna". De bocs,csak hangosan gondolkodtam... ezt benyelted, legközelebb keress megbízhatóbb embert..
2020. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy suttyó, 13.000 Ft-ot ér a becsülete :)
2020. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Tekints erre úgy mint egy nagyon hasznos leckére kérdező. Nagyon sok ember van akit a saját rokonai vernek át és huznak le gyakran hatalmas pénzekkel - de te legalább most megtanultad, hogy a bátyádban később se bízz és ez csak 13 ezredbe került, nem ugyanennyi milliódba.


Sőt voltaképp egy forintodba se került révén azt visszakaptad

2020. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele. :-)))

És leginkább tanulj belőle. Ha pénzről van szó, akkor soha senkiben sem bízhatsz! Engem a szüleim nyúltak le több százezerrel, míg katona voltam, még bőven 20 éves korom előtt. Jól tették, azóta senki sem férhet hozzá a pénzemhez, így van is belőle elég. Köszi anya!

2020. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem megtette, megnyerte, most azt mondja, hogy nem tette meg.


SOHA ne bizz meg benne. Kutyából nem lesz szalonna.

2020. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Így jártál.
2020. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Az életben mindig fizetni kell a tandíjat. Ez is az volt.Olvas VICTIMOLÓGIA KÖNYVEKET. Áldozattan.
2020. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!