Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom uralma alatt?

A húgom uralma alatt?

Figyelt kérdés

A most 13 éves húgom, úgymont terrorban tartja a családot. Engem már 9 éve az egész családomat 7 éve egyre jobban.

Nem lehet hozzá szólni,mert már mivannal válaszol elég b*nkon köpp hozzánk minden ilyet. Ő persze hozzánk szólhat,de mi nem. Mindenkit, főként engem néz le a legjobban; tiszta r*bos. Piszkafa, ma rajtam 10 percig röhögőt mert kicsit nagy a hasam. Már magassabb nálam ezért is lenézhet. Jóval inteligensebb vagyok az egész családommnál. De ha h*ly*lök az öcsém magassabban rendűnek tarja magát,pedig háát. Azt hiszi ha már valamit csinál/hall akkor már prófi mindent tud, pedig tényleg nagyon d*gener*lt. Nem ezért,de semmit nem tud magátol,nem is fogja fel nagyon a dolgokat.

Az anyám már nem mer szólni neki: megkérdezte mit nem csinál jól : az volt a válasza, hogy egyszerűen nem való anyának pedig a éjjel-nappal dolgozik mindnet meg tesz amit tud,de ő lenézi mert nem inteligens. De a húgom annak tartja magát.

Az apám ha szól: neki megy, ordibál az utcán/iskolában elhordja az egész családot úgy ahogy ő látja.

Az kisebbik öcsém miadta elkezdet dadogni. Én is,de én nem miadta kezdtem de lehet miadta nem múlik 9 éve.


Jobb lenne,ha nem tartanám vele a kapcsolatot, beszélő vinyoban sem? Nem lehet bírni amit nap mint nap csinál.


Nem lehet beszélni vele,ezt ne is írjátok. Pszichológushoz is küldték,de azt azért mert h*lye.


Válasz,aki tud valamit?


2020. febr. 6. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

A családodnak és neked kellene a sarkatokra állni és leönteni a hugit legközelebb egy lavór hideg vízzel, ha köpködni kezd.


Azért csinálja, mert megteheti, mert megengeditek neki.


Javítóintézetbe vagy nevelési tanácsadóba vele!

2020. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyet mondana nekem, hogy nem való vagyok anyának, akkor közölném vele, hogy ilyen rossz gyerek meg nem is érdemli meg, hogy az anyja legyek és 9 évnyi terrort sem megvárva úgy beba..nám őt egy intézetbe, mint a sicc! Aztán majd meglátjuk, hogy ott mekkora lenne a szája...!


Nagyon csodálkozok, hogy mindenki tönkre megy a hugi miatt, de az nem baj, MIÉRT HAGYJÁTOK?! És miért hagytátok idáig fajulni a dolgokat?!

2020. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az anyám egyik gyereket esem nevelte meg. 4 en. Vagyunk. 3 an ebből röviden túl nagy egoista.

Az apám sincs itthon én meg ma beszóltam, nem szólt vissza,de lenézet.


Mondták,hogy be adják intézetbe,de csak mondják.

2020. febr. 6. 19:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érdemes rá szólni. És is bele fáradtam,mert csak hülyére vesz. Nem fogja fel
2020. febr. 6. 20:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mondták,hogy be adják intézetbe,de csak mondják."


Hát akkor így jó nekik és tényleg nem törődnek a többi gyerekkel (sem).


Sajnálatos.

2020. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdemes rá szólni."


Ne is állj szóba vele, nézd levegőnek vagy ha nagyon terrorizál, mondtam: öntsd szembe hideg vízzel, hátha meglepődik!

2020. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Te le sem tudod írni, hogy intelligens, szóval neked se legyen már ekkora arcod, kezdetnek. Amúgy meg, az a degenerált család, aki hagyja magát terrorizálni egy erősebb akaratú kölyöknek, az meg is érdemli a sorsát.
2020. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

13 éves gyerek hogy képes egy egész családot terrorban tartani? Úgy, hogy nem kapott két iszonyatosan nagy pofont jókor - és hagyjanak már békén a rohadtul liberálisok, jó? Van, amikor nagyon is megérdemli BÁRKI azt a jókor leosztott nyaklevest, mert megdolgozott érte.


És nem, ez még nem bántalmazás (az egészen más).

2020. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. A szülők baszták el, amikor elmulasztottak időben kiosztani két-három nevelő célzatú pofont a taknyosnak. És most lehet rinyálni hogy biztos bántalmazó vagyok...
2020. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Te mennyi idős vagy és fiú vagy lány?
2020. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!