Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év alatt/után miben fordult...

6 év alatt/után miben fordult komolyabbra a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Gyerek,házasság,összeköltözés?
2012. márc. 25. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát,nem vagyok biztos benne,hogy ezt kérdezed,de:

2 és fél év után megkérte a párom a kezem,összeköltöztünk először Anyukámékhoz,majd fél évre rá külön. Most négy éve vagyunk együtt,jövőre lagzi(pont az öt és feledik évfodulónkon:-)) és akkoriban szeretném abbahagyni a fogamzásgátlót is,babát tervezünk. A saját lakás még várat magára sajnos :(

2012. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi most májusba leszünk 7 éve együtt a párommal. Ennek alkalmából összeházasodunk. A megismerkedésünk után 3 hónappal költöztünk össze.Gyereket akkor akartunk amikor 3éve voltunk együtt, de az én eü. problémám miatt nem lehet.Ez már így is marad. De van mindkettőnknek sajátja. Közös nem lesz. De jó így is, én szeretem az övét ő az enyémet.Tehát mindenben.De ez kor kérdése is.
2012. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Mertem fingani előtte.
2012. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó, az is valami xD

A kérdésre:

5 év után szétmentünk, mert én szerettem volna babát, ő hallani nem akart róla.

Fél év különlét után elkezdett közeledni hozzám, de már másképp állt a dolgokhoz, megbeszéltük, hogy megpróbáljuk mégegyszer, 4 hónapra rá pedig...;-)

Most 2 és fél éves:-)

2012. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6 év után házasodtunk össze.
2012. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5,5 éve vagyunk együtt.

Most 1 hónapon belül akarunk költözni a saját házunkba ami már kész van.

És ha sikerül leadnom legalább 10kg-t akkor gyereket is szeretnénk.

2012. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Idén leszünk 6 évesek és remélhetőleg az évforduló után 2 hónappal már megszületik a babánk is:)

Egyébként már majdnem 4 éve házasok vagyunk.

23/L

2012. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es gratulálok nektek!Úgy érzem hogy csak én tervezem a jövőt,pedig mi is 6 éve hogy 1ütt vagyunk.Még össze sem költöztünk.:(
2012. ápr. 17. 09:07
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

5 év után összeköltöztünk!6 év után összeházasodtunk! 7 év után első baba, 9 és fél év után 2. baba! Lassan 10 éve együtt!

2012. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Harmadik hónapban összeköltöztünk.Első évben összeházasodtunk. Májusban lesz hatodik éve, gyerek nincs. Mostanra véglegesen egymás részeivé lettünk,elképzelhetetlen egymás nélkül, már csak MI van.:)
2012. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!