Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Apukám szerint segítsem a...

Apukám szerint segítsem a tesóm, de engem mindig megüt és fenyeget, akkor is segítsek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány tesóm aki ha nem úgy van ahogy ő akarja megüt, ordibál velem mint egy pronyó. Ma hoztam el a suliból és nem vettem neki gyors éttermi kaját aztán kéziféket be akarta húzni majd a kulcsot kitépni a gyújtáskapcsolóból, majd sikítani kezdett félreálltam és mondtam neki, hogy vagy szálljon ki vagy nyugodjon le, de indulni kellett mert jött egy osztálytársa akitől fél és nem akarta, hogy meglássa mit művel.

Ez a mai eset, de többször is előfordult már ilyen, egyszer különféle tárgyakkal támadt rám. Mégis ki van adva nekem, hogy segítenem kell neki mert én vagyok a testvére, félek erről beszélni eddig senkinek sem mondtam el, hogy nálam fiatalabb tesóm aki lány engem félelemben tart. Én egyébként 23 éves leszek és fiú vagyok. Elköltözni nem szeretnék, külön lakrészem van ahova nem jár be, de sűrűn összetalálkozunk. Persze egyébként hozzám sem szól, csak ha akar valamit. Mindig ilyen volt, egyszer letépte a csillárt ( alacsonyan volt ) és rám dobta, meg székekkel dobál. Tudom, azt gondoljátok kamu, de akkor gondoljátok nem érdekel.


2020. márc. 11. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kezeddel irsz azzal versz le neki egy népligeti tornyospofont. Veszélyezteti a testi epsegedet stb. Ha elmondja apadnak akkor mond azt vedekeztel.
2020. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna nem indulni, amikor az osztálytárs megjelent! Ott megvárni, hogy mit szól hozzá, biztos , hogy abbahagyta volna a sikítást a húgod és neked könyörög, hogy menjetek onnan.

Miért félsz tőle ennyire? Szólj a szüleidnek, vigyék orvoshoz, a tesódnak súlyos problémája van az idegeivel, kezeltessék!

2020. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Apád mit csinált volna, ha a kocsiban előadja ezt a műsort? Hát tedd azt te is! Ha meg nem hisznek neked, vedd fel néha videóra (titokban) amíg megmutatod a szüleidnek...
2020. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem segítenék neki. Egyébként mit mondott Apud, mivel kapcsolatban kell segítened neki?
2020. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkora büdös nagy pofont lekevernék neki, hogy egy hétig a tengelye körül pörögne! Hogy lehet valaki férfi létére ilyen töketlen?! Elítélem a bántalmazást, na de az ilyen elmebeteg hülye pcsa mást nem érdemel! Egyébként mivel bolond, nem ártana diliházba vinni!
2020. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan a tesód, mint annak a videós srácnak a húga. Csak az fiatalabb.


Ha nem akarod felpofozni, akkor ott helyben rakd ki amikor hisztizik.

Vedd fel a teloddal mit művel, és mutasd meg apádnak, hogy N vagy hajlandó ,és N is tudsz így vezetni ha behuzgalja a kéziféket menet közbe.

És a kulcsot rángatja.


Életveszélyesen a hugod

2020. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Használok fedélzeti kamerát, egyszer azt majdnem letépte, mert mondtam neki, hogy " felvette a viselkedésed". Legfőképp abban kell neki segíteni, hogy 2 utcával arrébb lévő suliba leviszem és el is hozom , legalábbis erre monda Apu ,hogy segítsem.
2020. márc. 11. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Azt ugye tudod, kérdező, hogy miért ver a testvéred? Mert őt is verték: a szüleid. Szóval: pofon helyett inkább családterápia kéne, de gyorsan ...
2020. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért N mutatós meg a szuleidnek?
2020. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Hozzá kell adni egy jó prolihoz, az majd megagyalja, ahogy kell.
2020. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!