Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem fenyeget, ha nem...

A testvérem fenyeget, ha nem megyek pszichológushoz, elmondja anyunak hogy bántom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám (25 éves) megtudta, hogy vagdostam magam. Magam alatt voltam, és párszor csináltam csak. Az ünnepek alatt itthon volt, és akkor vette észre. Könyörögtem, hogy ne mondja el anyunak, óriási ügyet csinálna belőle és soha nem mosnám le magamról. Azt mondta ha elmegyek pszichológushoz, akkor nem mondja el anyunak. Különben szól neki. De én nem akarok pszichológushoz menni, mit tegyek? Hazudja neki? Ti mit tennétek?


L/17


2019. dec. 31. 12:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Menj el. Mi bajod lehet? Semmi.
2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van, örülj, hogy törődik veled
2019. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Így van. Örülj, hogy figyel rád!
2019. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Menj el a pszichológushoz! Érdemes, mert 1. akkor a bátyád megnyugszik, 2. ami miatt - stresszkezelés problémája - vagdostad magadat, megismétlődhet, így megtanulod kezelni a dolgot.

Nem világos, a bátyád honnan tudná bizonyosan, hogy pszichológushoz mész, de ez legyen az ő baja. A bátyád, kicsit agresszíven, de törődik veled.

2019. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Ne vagdosd magad. Tök igaza van a bátyádnak!
2019. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

De nekem nem kell pszichológus, nem egy idegen embernek fogom elmondani a problémáimat.


4-es úgy, hogy ő kísérne el, aztán meg ellenőrizné hogy járok-e.

2019. dec. 31. 12:41
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

"De nekem nem kell pszichológus, nem egy idegen embernek fogom elmondani a problémáimat."


Akkor kinek mondod el? A szomszédnak?

A pszichológus erre van kiképezve.

2019. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 gublug ***** válasza:
100%

Szia.

Esetleg menj el nevelesi tanacsadohoz, azok is elbeszelgetnek veled. Ez allami intezmeny. En is voltam es ingyen van! Pont ugyanennyi idos vtam mint te! Irj ha erdekel.

2019. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
7%

Ja, örüljön egy zsarolásnak, fenyegetésnek, amikor úgyis maga alatt van...okos bátyó

Nézd, jelenleg 2 rossz közül tudsz választani, mérlegeld, melyik a kisebb gond számodra.

Ilyen testvérrel én végeznék. (Nem úgy! mielőtt jönnek az okosok)

2019. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Azt írod, hogy nem egy idegen embernek fogod elmondani a problémáidat. Akkor mégis kinek? Szülőknek, tesódnak elmondod? Hallgatsz rájuk? Képesek megfelelően kezelni és tanácsot adni a gondjaidra? Mert sokszor egy hozzátartozónak nehezebb elmondani a problémánkat, mint egy idegennek. Nem véletlenül ide irkál mindenki.....
2019. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!