Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

A hugom csak eltaszit magatol. Mit tegyek?

15 eves most eli a kamaszkorat es eleg sokszor csinal olyan dolgokat amik nem helyesek, en ilyenkor mindig elmondom vagy elmondtam a velemenyem de nem szidaskent. Mostmar olyan lannyal baratkozik akivel nekem egyaltalan nem jo a viszonyom es neki mondja mennyire szereti engem meg csak lenez ugy beszel velem mint egy kutyaval es csak mert bekoptem egyszer hogy cigizik mar olyanokkal fenyegetozik hogy tonkreteszi a parommal a kapcsolatom.

En nagyon szerettem/szeretem ot de faj hogy igy eltaszit es ilyen szemet ellenem es lassan mar oda jutok hogy akkor hagyjuk egymast beken orokre.

Szerintetek mi lenne a helyes? Jo nyilvan lehet enis jol elb*sztam hogy nem kellett volna mindenben beleszolni de csak a jot akartam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rossz kapcsolat, testvér

márc. 25. 08:07  Privát üzenet  

A válaszok
Mi közöd ilyen szinten a hugod életéhez, már ne haragudj. Foglalkozz a saját barátaiddal, hobbiddal. A nevelését hagyd a szüleidre.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 25. 08:51 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Nyugodj le, és ne hisztizz!

"fenyegetozik hogy tonkreteszi a parommal a kapcsolatom" Hogyan? Elszereti a pasidat? vagy téged állít be qrvának, és a pasid meg elhiszi? Akkor nem kár érte.

"en is jol elb*sztam hogy nem kellett volna mindenben beleszolni" Itt a lényeg. okosabbként, idősebbként osztottad az észt, de most nem kell neki. Eddig tekintélyed volt előtte, de most ez kopik. Eddig a hugi azért hitte el a dolgokat, mert tekintélyed volt. Most neki a saját tapasztalásából kell rájönnie, hogy milyen sokszor van igazad, és akkor majd (HA!) már a beléd vetett felnőttes bizalom miatt fogja elfogadni a tanácsaidat. Bírd ki! nem vagy az anyja.

"de csak a jot akartam" Ja-ja, meg van egy út, ami ezzel van kikövezve.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 25. 08:55 Privát üzenet
Képmutató vagy. Cseszteted a húgodat, meg beárulod, naná, hogy megutált. Változtass a magatartásodon, mert most úgy fest, hogy a jó testvérség álcája alatt csak kitolsz vele. meg gyötröd.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 09:37 Privát üzenet
Nem értek egyet azzal, aki azt állította, hogy a kérdező nagyon belemászott a húga életébe. Honnan tudja itt bárki is, hogy a szüleik, hogy nevelik őket? Lehet pl a szülőket nem is érdekli mit csinál. Amúgy meg egy 15 évesnek nem az a dolga, hogy cigizzen, szexeljen. Cigizzen, szexeljen, ha van miből és mire. Amíg nem dolgozik ne cigizzen, meg ne szexelgessen! Egyébként magamat ismerve normális szülőként foglalkozom a gyerekemmel, és minőségi időt is töltök vele. Ha nekiállna a gyerek a hátam mögött ilyesmit tenni, és pl felcsinálna egy lányt biztos kivágnám otthonról! Mert akinek esze van szexelni, annak legyen esze dolgozni is! Ameddig ez nincs meg, addig bírjon a hormonjaival és maszturbáljon! Rugalmas vagyok, ha a gyerek úgy dönt, hogy 16 évesen dolgozni akar, mert szexelhetnékje van, nem állok az útjába, de nem fogom utána eltartani! Max akkor, ha otthon lakik és beszáll a költségekbe. A tanulást nem korlátozom, lehetőségek biztosítva vannak, hogy miből él vele és miből nem az az ő dolga.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 25. 10:26 Privát üzenet
KALAP ÚR nevű felhasználó válasza:

Beköpöd, kioktatod és szeretetet/bizalmat vársz cserébe. Logikus.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sokszor nezeget engemet egy lany a munkahelyemen de amikor kozeledni probalok hozza eltaszit magatol mintha felne?
3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?
Barátnőm apja halála miatt iszik és cigizik. Ha védni próbálom eltaszit magától, de ha meg nem próbálkozom rossz barátnő vagyok nem? Mit kéne tennem?
Mit lehetne kezdeni az öcsémmel? Lassan mindenkit elmar magától? .
A barátom tolószékbe került. Azóta eltaszít magától. Mit tegyek?
A kérdésem: hogyan és hol szerezhetnék lány barátot, aki nem azt látja, hogy én csak ráakarok mászni és emiatt eltaszít magától? Szerintem egy lány barát által könnyen tudnék...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!