Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 hete szültem és anyósom...

3 hete szültem és anyósom egyszer sem jött le magától mert fél óra biciklivel ide, csak akkor jön ha párom hozza le kocsival, ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
és azt sem kérdezi meg mikor itt van hogy mit segítsen csak a babával foglalkozik órákon át, pedig látja hogy mennyire ki merült vagyok. Nem is főz rám
2020. febr. 5. 10:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak az anyósom lenne ilyen 😀
2020. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
94%

Nyisd ki a szádat és mondd meg neki, hogy szeretnél kérni egy kis segítséget. Ha csak magadban puffogsz, semmi nem fog történni.

Igen, normális, nincs közöd hozzá, hogyan akar közlekedni. Kicsit túltolod most, de lehet, hogy a hormonok miatt.

2020. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
91%

2x fél óra biciklizés nem kevés egy idősnek.

A gyereket pedig nem anyós kontójára vállaltátok, és igen, persze jól esik az embernek, ha valaki mondjuk főz helyette, de ez nem lehet elvárás.

Ha a babával foglalkozik órákon át, az is segítség, addig dőlj le pihenni.

2020. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
94%
Nem köteles főznie rád, lehet rendelni is a kaját.
2020. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
95%

"Nem is főz rám"


Miért kéne rád főznie?????

2020. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
93%

Az se mindegy, anyós mennyi idős, meg,hogy milyen eü. állapotban van.Na meg,hogy dolgozik-e.


Te anyukádra anno főzött valamelyik mamád, amikor te születtél? Mert ha igen, az azért nagy dolog ám,mert sok szülőd korabeli nő dolgozik és amellett még főzni a menyére nem kis dolog.


Meg ahogy előttem írta valaki, lehet rendelni.

2020. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
92%
Aha, szóval az a bajod, hogy normális életképes felnőttként kezel. Legközelebb mondd meg neki, hogy igazából neki szültél, szóval igyekezzen jobban :D
2020. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, szülésnél a kezedet-lábadat levágták, hogy nem tudsz főzni? Mindegyik gyereknél főztem, aznap, amikor haza engedtek a kórházból. Nyilván nem 3 fogásos menüt, de főztem.
2020. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
26%

Igaza van a többieknek abban ha segitseg kell szoljal.

Egyebkent nem kotelezo segiteni neki,bár illene.

Abban viszont megértelek hogy nem képes magátol átmenni.

Nálunk detto...3 évig hurcolászta a férjem át őket pedig auto is volt

náluk nah meg van busz is.15 kmröl beszélünk.

Idehozzatták magukat,elvàrták h körül legyenek ugrálva.

Aztán férjemnél betelt a pohár.Ennek 2 éve.Elege lett az ingyen taxizasbol.

Azóta autoba ülnek kb fél évente 1szer.

Azelött hetente papàkoltak h átakarnak jönni.

A férjed hagyja abba a hurcolászását.

Ha 80 éves megértem.De ha egészséges emelje meg a fenekét és üljön buszra.

Meglátjuk mennyire kiváncsi az unokájára.

Nálunk detto ez volt.Megmondta a ferjem nekik csak akkor jönnek ha elhozza őket.Kényelmes volt nekik.Kihasznàlták.

2020. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
90%
Na kétféle hozzáállást láttam a kismamáktól itt a gyakorin: "mit képzel az anyós hogy idejön a gyerekhez" és a "mit képzel az anyós hogy nem szolgál ki"? Normális hozzáállás nincs is? Majdnem egy hónapja szültél. Miért is kéne körbeugrálnia? Nem megy valami? Azt beszéld meg a férjeddel. És mielőtt csipogsz hogy dolgozik az ember: az emberek többsége munka mellett főz-mos takarít....
2020. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!