Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám 23 eves neki megy...

Bátyám 23 eves neki megy mindenyiunknak nekem az (occsének) apámnak anyámnak egy őrűlt! Pedig mindent megkap amit csak akar, apám nem szol semmit, se nem mer, semmibe vagyok nezve miota elek 17 eves f vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

LelkI béke minden vágyam és sose fog teljesűlni.

Nem koltozhetek el ,apám nem segít ebben.

Mindent lekellet nyelnem sose lehetett visszaszolni mert szetvert mindent és ami mozog azt szétveri ,hatalmas d függő is.

Mindennap szorongásban telik egyszeruen tehetetlen vagyok.Tesverem azthiszi hogy neki a legrosszabb sajnaltatja magát egoista ha neki nincs ez vagy nemjó vagy valami nemúgy van ahogy ő akarja akkor neki megy mindennnek midnenkinek.Saját öccsével kemenykedik velem ,de ha vissza ütnék én lennék a hibás....nem veszi észre hogy ő az életünk elkeserítője .

Másnap úgy csinál vagy harmadnap mintha semmi nem lenne ..így kezdődik előlről. Írígy is rám ..régen azert bantott mert alitolag engem mindenki jobban szeret, egy baratnő nem marad meg mellette mert rossz ember ,nemtudom mi folyik a fejébe egy hálátlan ember.Szégyent hoz a családunkra !


2020. ápr. 6. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szinte magadnak adod meg a választ. Mivel te sosem voltál ilyen, úgymond mindig a jó voltál, így szüleid úgy gond olták, hogy rád kevesebb figyelem is elég. Ami most neked fáj,de fordulón fog a kocka. Majd mikor szüleid megöregszenek, akkor nézzék meg, hogy kitől kapnak segítséget. Az elkényeztetett fiúktól? Vagy tőled, akit szinte magára hagytak? ???
2020. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!