Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám állandóan össze akar...

Apám állandóan össze akar hozni valami lúzer gyerekkel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy folyamatosan b. sztat vele, de az egyiket, állandóan ilyen olyan ürüggyel ide hívja. Ha jön az úton, megállítja.


A másik meg egyszer hazahozott, azóta naponta csesztet vele. Esett az eső, mondtam neki, hogy nem jövök, de erősködött, semmi sincs benne, szerintem.


Hogyan állíthatnám le?


2018. aug. 24. 16:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Mondd meg a csavonak h offos. Akkor hiaba hivja oda faterod ,egy ido utan elege lesz belole es nemet mond. Aztan apud is rajon ,hogy felejtos a dolog.
2018. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
28%
lehet hogy gazdag ill befolyásos szülei vannak.márpedig ebben az esetnen lehetnél vele kedvesebb.kérdezz rá apádnál erre.
2018. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"gazdag ill befolyásos szülei vannak.márpedig ebben az esetnen lehetnél vele kedvesebb"


WTF??? Te normális vagy? Egyébként pont, hogy nem...

2018. aug. 24. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy a lanyokat szereted, csak aztan nehogy a csajokat hordja :D
2018. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Beszélj a srácokkal, hogy milyen lúzerség, hogy az apukád kell ahhoz, hogy szóba állj velük, vegyék a lapot...

Az én apám egyszer próbált meg összehozni egy sráccal, aki a másik lépcsőházban lakott. Megkérdeztem tőle, ha randizok a sráccal, ő melyik szomszédnénit választja cserébe... Mindketten tudták onnantól, hogy hol a helyük. : )

Biztos van nekik is gyenge pontjuk.

2018. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Furcsa nekem az ilyen apai felfogás.

Ha véletlenül rosszul alakulnak a dolgok, vagy még annál is rosszabbul, hogyan számol el a lelkiismeretével, hogy ő okozta a bajt, a saját lányának?

Komoly ember az ilyen?

2018. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!