Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 16 évesen tudok bérelni...

16 évesen tudok bérelni albérletet?

Figyelt kérdés
Fizetni tudnám saját pénzből, havi 200+ keresek. Az a kérdés hogy kiadhatják e nekem.

2020. ápr. 25. 14:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
29%

Akié a lakás, az dönti el, hogy kit enged bele. Max nem kötik az állam orrára a történetet. De ha mindenáron papírokat akartok látni, akkor beírjátok, hogy az anyuka is ott van. Azt max nem jár haza, na bumm... Joga van az embernek máshol aludni.


Persze az egy másik kérdés, hogy anyuka mit szól, hogy a gyermeke nem akar vele élni. De ez legyen a ti dolgotok. Az is egy kérdés, ki akarja kiadni gyereknek a lakását, az legfeljebb valami ismerősöd lesz, idegeneknek ez nem fog tetszeni.


Mit vagytok úgy odáig? Van, akinek ilyen korban már 200 millió van ráíratva a nevére, elég csak egy gázszerelő nagybácsi...

2020. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
Én már egyszer hozzászóltam volt olyan exem, aki 3 szobás lakást bérelt nemrégiben 40-50ért ebben benne volt a rezsi is. Amikor megkérdeztem hogy hogy ilyen olcsó (nem volt lelakott lakás) elmondta hogy megvan a havi díj + havi 1/2 szex a főbérlővel és rendben van. Na nekem nem volt rendben.
2020. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést "durcis", nem tiszta fejjel írtam ki, azóta rendeztem a gondolataimat. Tudom 1 óra volt, amennyire hirtelen haragú vagyok, annyira nem is vagyok haragtartó... bár van rá okom, de ezt most akárhogy szeretném kibeszélni valakivel, nem tudom.

Attól még érdekel a válasz, de úgy látom legálisan nem megoldható. Gondolom, hisz akkor minden "tini" 2 hetente költözne..

Igen van hogy átlagban 210 et keresek, ez eleinte nyári munkaként indult, csak most van ez a vírus. Ez persze jó ismerősök segítségével ennyi, de attól függetlenül teljesen legális. Reggelente 2 kor kelek és 7 ig dolgozok +minden héten hétfőtől szerdáig vár rám 10 óra munka amit úgy osztok be ahogy akarok.

#6 azt nem én írtam ki, nem is pesten lakok. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakok szóval picit arrébb.

Ja és fiú vagyok, szóval nem játszik hogy kiállok a sarokra 😂

Jól esett hogy privátban páran megkérdezték mi a gond, még ha nem is feltétlenül válaszoltam mindenkinek, csak nehéz és hosszadalmas ezt úgy megírnom hogy külső szemlélő ismegértse.

Még nyugodtan írhattok ha van valakinek még biztos válasza a kérdésre, hátha egy másik, épp költözni akaró, durcis "kortársam" rátalál a kérdésemre. 😅Köszönöm a válaszokat és további szépnapot mindenkinek!

2020. ápr. 25. 15:56
 14/33 anonim ***** válasza:
79%

"Reggelente 2 kor kelek és 7 ig dolgozok +minden héten hétfőtől szerdáig vár rám 10 óra munka amit úgy osztok be ahogy akarok."


És mellette még a sulira is van energiád? GRATULA!!!

Aktív katonai rendész koromban nem bírtam volna.


"... Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakok ..."


Még jobban csodállak! 200+ itt tényleg komoly pénz!


Jól megy a cigicsempészet?

2020. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
55%
"Ja és fiú vagyok, szóval nem játszik hogy kiállok a sarokra " Mintha a pénzéhes fiúkákra nem lenne vevő...
2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

Én ismerek egy srácot, aki otthagyta a sulit és építőiparban lett segédmunkás, ő is keres ennyit, igaz feketén dolgozik. Szóval ez nem biztos, hogy kamu.

Az, hogy jogilag megteheted-e, azt nem tudom. De nem hiszem hogy bárki is kiadná a lakását egy 16 évesnek.

2020. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor drog
2020. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Istenem, miért hiszi mindenki hogy csak feketén lehet sokat keresni?
2020. ápr. 25. 20:06
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 16 éves vagy, az életkorodbol kiindulva meg suliba jársz tehát eleve nem tudsz elég munkaorat dolgozni meg egy jól fizető munkakörben sem hogY ennyi keress + szinten az eletkorodbol kiindulva végzettséged sincs semmihez azért.
2020. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

🗞️😕🏍️👉🏘️

Ennyi az egész... Nyílván motorral sokkal gyorsabban haladok, ezért többet tudok vállalni. Emellett kapok benzinpénzt is.

2020. ápr. 25. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!