Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten szeretne a testvére...

Budapesten szeretne a testvérem egy szobát bérelni, de 200 km-re él. Megoldható, hogy helyette foglaljak le neki egy albérletet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldható, csak 2 ember kell hozzá. Megnézed, ha jónak tartod elmondod mi a helyzet és adsz egy elérhetőséget. A többit rájuk bízod.
2019. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, mert a lakást kiadó látni szeretné a tesódat, hogy miféle... Te ismeretlenül kiadnád vkinek a lakásodat? Értem a 200 km-t, én a 180 km-t nem tudtam megoldani, egyenlőre maradtam - a részletek lényegtelenek.


Egy próbát megér, hátha mégis. Vagy pedig jöjjön fel hozzád pár napra, és pár nap alatt meg tudtok nézni néhány lakást vagy már előtte Te nézz meg néhányat. Az más kérdés, hogy - pl. Pesten - megmaradnak-e a lakások néhány nap múlva.

2019. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!