Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Semmire sem engem kért fel a...

Semmire sem engem kért fel a testvérem? Hogy mondhatják hogy ő a szerető testvér?

Figyelt kérdés

Bátyám. Esküvője volt, a menyasszonynak a testvére volt a tanú, neki a 2 éve megismert haver. A legénybúcsúra se hívtak meg. A gyereke keresztelőjén, a haver és a menyasszony tesója lettek a keresztszülők. Engem meg se hívtak, mert csak a szülő, nagyszülők, keresztszülők hivatalosak.

Ezek ellenére szüleink szerint a bátyám a legjobb testvér és én vagyok a rossz aki nem lohol utána. Másoknál is van ilyen szemellenzős viselkedés egy irányba?


2020. máj. 20. 01:21
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
89%
Senki után se loholtam,főleg ha az lerúg magáról .. Neked sem kell loholni..
2020. máj. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nézd nem kötelessége megkérnie sajnos. Lehet hogy a testvéred is illő lett volna, csak őt pont nem érdekelte az illem. Szeret, mint testvérét, de nem biztos hogy annyira kedvel is, mint ahogyan azt mások látják. Sajnos ezen te nem tudsz változtatni. Tudom, ez off, de pl engem se hívott el az unoktestvérem az esküvőjére, pedig soha egy rossz szót nem tettem ellene. Egyszerűen csak nem nyaliztam neki, és nem lógtam vele, mert nagyképű csaj. Nekem se esett jól, de ezeket jobb ha nem veszed fel.
2020. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Majd te is így csinálj vele,amikor te leszel így!
2020. máj. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, hogy az emberek mikből képesek problémát csinálni...
2020. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ó ez még semmi. Majd ha lesz kölykük és te megcsinálod azt, hogy nem veszel neki karácsonyra ajándékot,akkor lesz majd totális szeretet-megnyilvánulás. Keresztelõre nálunk illik az egész családot meghívni. Az unokahúgomén még a menyasszony unokatestvérei is jelen voltak.
2020. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, azt a kérdésből nem tudjuk meg, hogy ténylegesen milyen a kapcsolatotok, vagy kinek a hibájából olyan, amilyen. Mindegy is. Az egyértelműen látszik, hogy a szüleidnek fogalmuk sincs arról, hogy igazából gyerekeik konkrétan idegenek egymásnak.
2020. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, az egy dolog hogy egy jo baratjat kerte fel tanunak, de az, hogy meg a legenybucsura sem hivott meg... hat nem tudom, en a te helyedben megprobalnek tullendulni a dolgon, es atertekelni a kettotok kapcsolatat.

Nyilvan mindig ott lesztek egymasnak, de ezentul te se ugy gondolj ra, mint egy jo baratra, mert o nyilvanvaloan nem igy lat teged.

2020. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elvileg jó volt a kapcsolatunk, de mostanában kezdem megtudni, hogy mindig is irigyelt, mert én voltam a népszerű, nekem voltak nőim, stb. Soha nem mutatta ki, de nagyon bánthatta hogy sorra vittem haza a csajokat, neki meg 10 évig semmi nem jött össze csak a prostik. Mára fordult a kocka, én megkomolyodtam, ő meg lett a népszerű partiarc, most már mint férj.

Nem fogom keresni ha nem muszáj, nagyon megharagudtam rá. Szüleinknek meg homokban a feje, azt találták ki hogy a legénybúcsúra azért nem hívott meg mert szégyellte volna előttem hogy táncosnők is lesznek ott. Hülye indok, unokatestvéreink ott voltak csak én nem.

2020. máj. 20. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:

"Soha nem mutatta ki, de nagyon bánthatta hogy sorra vittem haza a csajokat, neki meg 10 évig semmi nem jött össze csak a prostik."


Miért nem tanítottad meg csajozni? Ez normális, hogy a fiútestvérek vagy a közeli jó barátok tanítják egymást csajozni, vagy segítik egymást tudással, jó példával az élet különböző területein. A sikeresebb elmondja a bénábbnak hogy hogyan kell jól csinálni a dolgokat, stb.

2020. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele. Örülj neki, hogy nem te lettél. Ettől függetlenül ugyanúgy szeretheted és törödhetsz vele. Nem jelent semmit. Ha majd neked lesz akkor Te kérd fel őt! Mert ettől leszel Te más és felülemelkedsz ezen! Éld az életed, ne törödj azzal más mit mondd vagy cselekszik, nem a te karmád! :)
2020. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!