Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Találkozzak a szüleimmel ezek...

Találkozzak a szüleimmel ezek után? Szinte kitagadtak

Figyelt kérdés

Egész életemben én voltam az aranyos jókislány,akinek nincs véleménye(hála a szüleim nevelésének).Tudtam,hogy nem ilyen vagyok,de féltem változtatni.

Rábeszéltem őket,hogy a gimi után had töltsek egy kis időt külföldön anya tesójánál.

Itt viszont megismerkedtem egy férfival,akivel először csak találkozgattunk és beszélgettünk.De utána egyre gyakrabban találkoztunk,folyton sms-eztünk és teljesen beleszerettem.Már akkor is tetszett,mikor először találkoztunk,mert eszméletlenül jól néz ki és sármos.Csak kiderült,hogy felesége van...

De mégis a szeretője lettem és úgy döntöttem,hogy végleg külföldön maradok.Azóta a barátom tart el,mert neki nem gond a pénz,ezért én is beletörődtem ebbe a helyzetbe.Azóta más lett az életem,azt csinálok,amit szeretnék és új barátnőim lettek,akik mellett önmagam tudok lenni.

A szüleimnek viszont elmondott a nagynéném mindent,bennük pedig összeomlott a világ,hogy az ő ártatlan,félénk lányuk ilyet tett.Azt mondták,hogy menjek haza és minden rendben lesz,de közöltem velük,hogy nem megyek haza,max látogatóba.Balhézni kezdtek,én pedig közöltem,hogy titokban szinte minden ember egy kicsit olyan akar lenni,mint én és a barátnőim,csak még maguknak is félnek bevallani és ezzel befejeztem velük a beszélgetést.Akkor azt mondták,hogy soha többet nem akarnak látni(ez 1 éve volt).De folyton üzengetnek az öcsémmel(vele gyakran beszélek,de ha anya vagy apa veszik fel a telefont,azonnal leteszem) és most hazamegyek hamarosan pár napra.Elég kisvárosban laknak,szinte lehetetlen lenne nem találkozni velük.

De mégis mit mondjak nekik?Semmi kedvem elölről kezdeni azt,amit már lezártam.

Köszönöm a segítségeteket előre is!



2013. febr. 3. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
a hiba nem a szüleidben van, az egész történeted úgy gusztustalan ahogy van...
2013. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Te egy rettenetesen buta ribi vagy. Szegény szüleid!
2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nagykorú vagy, úgy éled az életedet, ahogy neked tetszik, amíg nem zavarsz, bántasz mást.

Menj haza, látogatóba, beszélj velük, mondd el, hogy ez neked így jó, és ennyi. Nem a szüleid nyakán élősködsz, hanem a pasidén, nincs beleszólásuk, el kell8ene) fogadniuk.

De adj nekik erre időt, nehéz feldolgozni, hogy a féltve őrzött gyermekünk iskola helyett kitartott nőként tengeti mindennapjait.

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ne.. Ne fájdítsd a szüleid szívét azzal, hogy mi lett belőled..
2013. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát mindezt neked kellett volna elmondani, nem a nénikédnek!

Hogy prosti lettél, nem tanulsz, elég megrázó a szüleidnek, de még hazudtál is (feltételezem, kérdezték néha, hogy megy sorod, s nem mondtad el)

Menj haza, és vállald a felelősséget, vigasztald meg őket.


És szégyelld magad, hiszen felneveltek, elengedtek, te pedig azzal hálálod meg, hogy most, mikor felvitte az isten a jódolgodat, lenézed, megtagadod őket.

Figyelj, kicsim, minden átmeneti, nem sokáig maradsz friss, hamvas, előbb-utóbb a pasi dobni fog, mit lépsz?

2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy titokban minden ember olyan akar lenni, mint te! Ezzel csak magadat vigasztalod.

A legtöbb nőnek még álmában sem jutna eszébe, hogy kitartott szajha legyen belőle.

Neked csak az számít, hogy most nem kell dolgoznod, azt csinálsz, amit akarsz, mert egy nős férfi eltart? Az nem jut eszedbe, ha rád un vagy a felesége balhét csap, és vége a jómódnak, akkor te miből fogsz megélni? Se iskolád, se szakmád. Jöhetsz haza a szüleidhez, hogy tartsanak el.

Innen, ahol te vagy, csak lejjebb lehet csúszni!

A helyedben nem mernék haza jönni. Ne szégyenkezzenek miattad a szüleid.

2013. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

" és új barátnőim lettek,akik mellett önmagam tudok lenni. "

ez azt jelenti, hogy olyan kurŸvákkal haverkodsz, akik neked adnak igazat??? mert ezek nem igazi barátok, rossz társaságbe kerültél, szánalmas a sztorid, nagyon sajnállak őszintén. És elég nagy hiba, hogy nem veszed észre, hogy a saját életedet tetted pokollá, nehéz innen a kiút, de ott kéne elkezdeni, hogy tiszteled a szüleidet, és próbálsz hallgatni rájuk, illetve olyan barátokat keresni, akik megmondják neked, hogy mekkora egy ribanc vagy.

2013. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy titokban minden ember olyan akar lenni, mint te! Ezzel csak magadat vigasztalod."


Igen, ez a tipikus ribanc önvigasztaló szöveg. :D

2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

én pedig közöltem,hogy titokban szinte minden ember egy kicsit olyan akar lenni,mint én


uhh az igen,hatalmas tévedés...

2013. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Te döntésed, te életed azt csinálsz amit akarsz csak ne törvénytelen dolgot tegyél. A szüleid nagyot csalódtak benned mert arra neveltek hogy ilyet ne csinálj hogy valakinek a szeretője legyél ha házas, ez nem helyén való dolog és nagyon egy gusztustalan dolog ez. Nem tudom mit szólnál ahhoz ha a párod ugyanezt művelné veled amit a feleségével tett, nem tudom mit lépnél rá, de te tudod.

A szüleid teljesen jól neveltek így úgy lett volna normális az életed hogy félénkebb vagy mert akkor csak azt a pasit kapod meg aki megérdemli és nem veri át a fejed nem használ ki. Az hogy mindenki olyan legbelül mint te hát ettől égnek állt a hajam, de nem mondok véleményt mert tök fölösleges, nem ismerlek és baromira nem érdekel ez.

Hogy jobbat is mondjak neked, azt csinálsz amit akarsz, szerintem találkozz a szüleiddel beszélj velük ha látod hogy reménytelen hagyd a fenébe és éld az életed úgy ahogy gondolod majd visszasírod a régi életed vagy nem, legyen szerencséd, és ne csinálj marhaságot.

2013. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!