Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tesóm felkel készülődik és már megy is itthonról. Megcsinálja a házimunkát fizeti a csekkeket és alig szól hozzánk. Hat hónapja lakuknk nála. Külön emelet ajtóval. Se anyukámmal se a kistesvéreivel nem foglalkozik. Nem mehetek fel a részébe. Egyszer elkapott mert az ágyából néztem a TV.-t. veszekedett velem. Miért nem családcentrikusabb?

2020. máj. 31. 09:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
98%

Azt csinál, amit akar. Nála laktok, örüljetek ennyinek. Szerintem besokallt, hogy fél éve nála vagytok.


Az meg tényleg pofátlanság, hogy az ő házában éltek, és ,mindegy, hogy ezért fizettek vagy sem (oké azért nem mindegy), ő megmondja, hogy az ő emeletére nem mehettek, viszont egy egész emelet a tiétek, erre te felmész a tiltott emeletre, és ráadásul az ő ágyában nézel tv-t. Kulcsa zárnám az ajtóimat, ha ennyit sem tudna az megcsinálni, aki nálam lakik.

2020. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%

Szóval befogadott mindenkit egy szó nélkül, csak kérte, hogy a privát tere maradjon meg, és még ezt is lesz.rtátok és azt kérdezed miért nem akar veletek lenni?


Mondjuk mert egy önző fax vagy?

2020. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
97%
És te miért nem hagyod békén? Minek tévézel az ő ágyából? Segített rajtatok, tartsd már tiszteletben hogy legalább egy minimális teret hagysz neki ha már a nyakán vagytok. Popótokat ne nyalja ki véletlenül?
2020. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek különböző nagyságú privát térre van szüksége. Neki viszonylag nagyra. Ennyi.
2020. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
97%
"Se anyukámmal se a kistesvéreivel nem foglalkozik." Ezt kifejtenéd kicsit bővebben, mit is jelent. Én is szűkszavú, nagyvárosi remete típus vagyok, de foglalkozom a családommal, csak nem a triviális módon.
2020. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit vártok tőle? Takarít, fizeti a csekkeket, dolgozik. Nem tudom mennyire kicsik, de ha nem akar velük foglalkozni, érthető. Családi szeretet ide vagy oda, a fáradtság az fáradtság.
2020. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
59%
Sztem kamu kérdés, csak kell növelni a kérdések számát a következő szinthez.
2020. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Anya kérdezi tőle mikor jön lefelé kérsz reggelit?

- nem

- Hova mész?

- innen el

- mi bajod

- semmi


A tesóimmal meg kb köszön és megy,.

2020. máj. 31. 10:29
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elege van belőle hogy a nyakán vagytok. Mikor mentek el az otthonából?
2020. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi nincs.

Kérsz reggelit? Nem. - nem akar reggelizni, vagy máshogy oldja meg. Ennyi.

Hová mész? Innen el. - igen, ez tényleg nem a legkedvesebb válasz, de ennyiből az látszik, hogy egyszerűen nem akar beszámolni, mert már felnőtt ember, akinek van, vagyis volt saját élettere, így meg teljesen úgy érzi, hogy az egész család ott lakik nála, mintha nem az övé lenne a lakás és még mindig a szülőnek tartozna beszámolóval.

Mi bajod? Semmi. - mert mondaná azt, hogy húzzatok a saját otthonából?

2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!