Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért romolhatott meg a...

Miért romolhatott meg a kapcsolatunk bátyámmal?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk bátyámmal,pedig nem változott semmi a környezetünkben (nem jött új ember az életünkbe, legalábbis én nem tudok róla) és mindig kifejezetten jó volt a kapcsolatunk, 1,5 év korkülönbség van köztünk, valamint lehet még fontos lehet a kérdés szemponntjából, hogy sajnos apukánk meghalt, én nem is ismerhettem, bátyámnak is kevés emléke van róla.

2020. jún. 4. 07:44
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Ezt vele kellene megbeszélned, de a sok lehetséges indok egyike, hogy te nem várt gyerek vagy illetve anyukátok olyan módon változott meg a veled való terhesség alatt, ami közreműködött apátok távozásában. Ha bátyádnak jelentősebb kötődése volt hozzá, akkor az, hogy te "elvetted" az apját, bőséges indok a kapcsolat romlására. EZ nem feltétlenül azonnal lép fel, és sosem azonosítható be azonnal tudatosan.
2020. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Elsö: a kérdezö apja régen halt meg (én nem is ismerhettem, bátyámnak is kevés emléke van róla), emellett a kapcsolat nemrég romlott meg - azaz semmi köze sem lehet ahhoz, hogy a kérdezö megszületett ezelött sok évvel.
2020. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megromlott a kapcsolatom a nővéreimmel, elmennek a pasijukhoz, hazajonnek és lecsesznek mindenért. Próbálj kezdeményezni beszélgetést! Egyiknap a tesóm megkérdezte mi bajom aztán 4oran keresztül csak beszéltünk, hogy miért vagyunk rosszban stb.. Nagyon jól esett, hogy nem kellett magamba tartanom. Beszélj a bátyáddal, biztos nem te vagy a baja vagy h nem beszéltek.
2020. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
#2: Azért pontoztalak le, mert 1. Semmi köze? Talán. A báty kevés emlékéből elég, ha az van, hogy elveszítette az apját, és ezt most valahogyan aktiválta a kérdező., 2. Nem azt írtam, hogy ez az oka, hanem ez is lehet.
2020. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es: a lepontozásokkal nem érdemes törödni ,vannak, akiknek ez az élvezet.
2020. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy apukátok meghalt ehhez semmi köze. Nem mondtad hány éves vagy, de feltételezem tinédzserek vagytok. Ilyenkor az emberek változnak, de még a húszas éveikben is rengeteget. Nagy valószinűséggel nem veled van baja. Nem volt véletlenül szerelmes például? Vagy összeveszett egy barátjával stb. Az emberek sokszor a hozzájuk közelállókon vezetik le a feszültséget.

Egy beszélgetést megér mindenféleképpen ahogy előttem 3-mas mondta.

2020. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi, válaszolók, csak számtalan lehetőséget hozunk fel, amikből lehet, hogy egyik sem találó. Ha tudni akarod az okot, akkor egy kellő pillanatban, tőle kérdezd meg, hogy jól látod-e, vagy sem. Arra nagyon ügyelj, nehogy veszekedés legyen belőle. Ha ilyennek látod az előjelét, egyelőre fejezd be.
2020. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!