Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert nem áll ki mellettem a...

Miert nem áll ki mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz parom apukájának a szülinapja es úgy volt 6-an leszunk de tegnap beállitott parom batyja aki tavaly eleg csunyan beszelt velem es azota sem kert bocsanatot igy mondtam a paromnak,hogy en nem szeretnek menni..azota nem beszel velem,elvonult kulon szobaba aludni...

En annyit vartam volna hogy legalabb megemliti a batyjanak hogy jobb a bekesseg es egy bocsanatkeresbe senki nem hal bele...ha ez megtortenne szo nelkul mennek de igy nincs kedvem es elszomorit hogy a parom ki se all mellettem,hogy mondaná megerti rosszul esik es finoman beszelne a batyjaval...

Jól latom vagy nincs igazam?


máj. 11. 05:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mivel bántott meg a bátyja. Mit mondott?
máj. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

A párod nem kerítő.

Neked van problémád a báttyal, beszéld meg vele, meg az apjával, hogy minden jót, boldog szülinapot, de ezért és ezért nem mész.

máj. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Eppen összevesztünk a párommal ő meg nem tudta az egész történetet csak gondolt amit akart és én lettem a hülye pi@sa....
máj. 11. 05:47
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

Tehát a szokásos óvoda.

Akkor nem tudok segíteni tovább.

máj. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
89%

Miért ő beszéljen a bátyjával finoman? Beszélj vele te durván!

Apja ártott neked?


A legjobb az ilyen nézeteltéréseket közvetítés nélkül rendezni, nem pedig úgy hogy párod emiatt apjával, bátyjával rontsa a kapcsolatát.


Megsértődik a bátyja ha kiosztod? Ám legyen. Utána már simán úgy lehetsz ott párod apja születésnapján, hogy bátyját helyre tetted.

Ha meg a bátyja kis érzékeny és emiatt nem megy el, akkor csak pukkadjon meg.

máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, ne csináld a felesleges balhét a családban, mert azt senki nem szereti.


Ott van, nem kell beszélned vele, de most emiatt nem elmenni a párod apukájának a születésnapjára, ahova meghívtak, mint családtagot, az rád nézve gáz. Meglesz a véleményük az óvodás viselkedésedről, majd esetleg az apja is megsértödik, nem hívnak legközelebb, akkor meg az lesz a bajod, hogy utál a pasid családja.


Minden családban van olyan rokon, akivel nem szimpatizál az ember, de nem tudsz szelektálni, ez van. Nem kell vele kontaktolni, ennyi.


A párodat is megértem, jó megalázó lehet neki, hogy kelted a családjában a feszültséget és nem mész, ő is tudja, mi lesz mindenki véleménye.

máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

A párod apukájának a születésnapja nem rólad szól. Tudom, neked csak egy idősebb pasi, akit évtizedekig nem is ismertél, de a párodnak az édesapja. Azért azt ne várd, hogy az apja születésnapján az legyen neki a legfontosabb, hogy jajj, a bátyja tavaly(!) beszólt valamit a párjának.

Most éppen azt mutatod a párod családja felé, hogy elvárod, hogy minden körülötted forogjon bármilyen helyzetben, és feszültséget keltesz, mert épp olyanod van. Ha eddig kedveltek, ezután nem fognak, az öntelt kavarógépeket senki sem szereti.

máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
78%
Neked van balhéd az ő testvérével, oldd meg te, nem értem miért a férjednek kellene a te problémádat megoldania. Mi ez ovi?
máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%

Miért is a pasidnak kell a TE problémádat megoldania? Menj oda a leendő sógorhoz és beszéljétek meg, hogy mivan.


Amúgy meg én is hisztis pits.ának jellemezném azt, aki valamin összehisztizik a testvéremmel - és tekintve, hogy te azóta is duzzogsz, meg puffogsz és játszod a sértődött hercegnőt, a párod tesójának elég erősen igaza van :D

máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

Így kell megalapozni a rossz kapcsolatot a párod családjával. Megértem, hogy kellemetlen találkozni a bátyjával, de nem kell vele beszélni ott és kész, nekik a gyerekük, úgyis elfogult mindenki a saját gyereke iránt, ebből csak az jönne le a szüleinek, hogy hisztis p*csa vagy, és amúgy tiszteletlenség is nem elmenni az apuka születésnapjára ilyenek miatt.


Jól gondold át, mit, csinálsz, mert ezen tönkremehet a párkapcsolatod is.

máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!