Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket zavar amikor testvéret...

Titeket zavar amikor testvéretek áthívja a barátait?

Figyelt kérdés
Engem nem zavarna,csak mostonába sok olyan embert hozz ide,amikor anyukánk nincs itthon,akiknek még a nevét se tudom. Nem vagyok az a típus aki hamar szóba áll az idegenekkel,sőt az ellenkezője,ezért elég kényelmetlen szokott lenni nekem.

2020. jún. 13. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavart soha. Gondolom, nem neked kell velük beszélgetned, ha a testvéredhez mennek.
2020. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Neurocizmusnak hívják. Érdemes utána olvasni.
2020. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Már miért zavarna? És még jó, hogy nem tudod a TESÓD barátainak a nevét, mert nem a TE barátaid!
2020. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Hányéves vagy??

Miért nem vonulszvel egy másikszobába?

2020. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%
Engem is zavar,pláne mikor szerda este 11kor is ittvannak vagy hatan.Legszivesebben kidobnám mind,mint macskát sza...ni.
2020. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha meg sem mersz szólalni, mégis, akkor miként macskázol?
2020. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is introvertált vagyok, 17 évesen nagyon zavart, mikor a nővérem(19) barátai átjöttek bulizni, inkább bezárkóztam a szobámba wow-ozni.

Aztán egyszer úgy alakult, hogy pont nálunk volt egy extrovertált barátnőm, már indult volna haza, mikor a nővérem bejelentette, hogy jönnek bulizni a barátai, erre az én barátnőm is belelelkesedett, hogy akkor ő is marad bulizni. Ő egyből megtalálta a közös hangot a nővérem barátaival, és így, hogy ő is ott volt én is szívesebben buliztam. A nővérem egyik barátnője azóta is a legjobb barátom <3

Szóval így utólag már bánom, hogy eleinte elítéltem őket, meg nem barátkoztam velük :) Remélem neked is lesznek hasonló jó tapasztalataid!

2020. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Introvertált szót meg kéne tanulni használni. A szociális fóbia nem introvertáltság.
2020. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!