Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm állandóan alsónadrágba...

A tesóm állandóan alsónadrágban van itthon, a gatyájában turkál, ez pedig engem nagyon zavar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öcsém 14 éves. Az még egy dolog, hogy a család előtt ilyen viseletben van, de a barátnőimet sem hívhatom át miatta. Értem én, hogy nagyon meleg van, de akkor is egy rövidnadrágot húzhatna! (a trikó vagy a póló luxus). Szerintem csak a barátnőimnek akar tetszeni... Mert amikor átjönnek, leülünk a konyhában beszélgetni, de drága öcsémnek pont akkor kell valami onnnan... A szobámban nem férünk el, mert elég kicsi. Anyuék nem szólnak semmit, ő is itt lakik, joga van hozzá... (lehet hogy igazuk van, de ha neki a haverjai jönnének át, én sem mutatkoznék melltartóban) Ráadásképpen még a "gatyájában is szokott turkálni" ami pedig undorító is. Fenyegessem meg? Verjem el? Ti mit csinálnátok a helyemben? 17/L
2017. júl. 5. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Verjed el!
2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 piriiiii ***** válasza:
Fenyegetőzés és verés előtt esetleg beszélhetnél is vele.
2017. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Többször is szépen mondtam neki!

- Figyelj! Amíg átjönnek a barátnőim, addig felhúzhatnál valamit... Vagy menj addig csavarogni, vagy fel a szobádba, Köszi!

Erre ő azt mondta, hogy ez az ő háza is, szóval kussoljak.

2017. júl. 5. 18:37
 4/20 piriiiii ***** válasza:

Hát, akkor nem tudom...

És a barátnőidet zavarja?

Mert amúgy nem sokat tehetsz. Mivel tudnád megfenyegetni? Nem hiszem, hogy hatna.

Megverni? Akkora korkülönbség nincs köztetek, és az se hiszem, hogy hatna.

2017. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ajándékba egy szép, divatos rövidnadrágot.
2017. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgat rád, meg szüleid sem szólnak rá, akkor egy kicsit veszett az egész ügy. Talán próbálj meg venni neki valami olyan nadrágot, ami biztos tetszene és mondd, hogy hordja ameddig itt vannak a barátnőid.
2017. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy a barátnőidnek tetszenek a felöltözött fiúk
2017. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hatja meg. Neki így kényelmes...
2017. júl. 5. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Miaz hogy te kussoljál ???

Ott verném pofán, hogy nem lehet senkit áthivni mert téged is lejárat ???!!vernék neki olyan pofont...

2017. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bnöid részéröl olyan cikizös kiröhögés, beszolás hatásos lenne.
2017. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!