Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém barátnője teljesen...

Öcsém barátnője teljesen kikészít. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Én 19 éves lány vagyok, a öcsém 17, a barátnője vele egykorú. Már több mint egy éve összejöttek de az elmúlt időkben egyre többet vannak együtt. Régen az öcsémmel sokkal több időt töltöttünk együtt, mielőtt ez a lány belépett volna az életébe. Mostanában már egyre kevesebbszer megyünk el együtt valahová, hanyagol engem, inkább a drága kis barátnőjével tölti az idejét. Amúgy tök idegesítő ez a csaj, nem bír ki egy napot sem az öcsém nélkül, folyton írogatnak egymásnak, beszélnek telefonon meg nálunk is gyakran vannak, sokszor a lány velünk ebédel és már rosszul vagyok jelenlététől, mert irritál, hogy olyan viccesnek meg jófejnek hiszi magát, holott csak egy kis senki. Nagyon bánt, hogy a tesóm vele van együtt. Mit csináljak? Van valami tanácsotok?

2020. júl. 1. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerezz magadnak egy barátot.
2020. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Keress magadnak pasit, és ne az öcséden akarj lógni, Nemsoká felnőtt ember, normális hogy a kapcsolatai előbbvalóak mint a nővére.
2020. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Takarodj már ezekkel a hülye testvér "imádós" kamuiddal.
2020. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy ez megint a vérfertőzős kattant lenen, csak most nőnek adja k magát?
2020. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Oh, Őfelsége, milyen dolog, hogy a kis senki most az öcsédnek a legizgalmasabb és legszívesebben vele töltené az idejét és nem a besavanyodott nővérével. Szokj hozzá, most már az összes aktuális csaja fontosabb lesz, mint te.
2020. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Akinél a punci azé a hatalom!!
2020. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Vele semmit, a saját fejedben tegyél rendet, hogy ne legyél ilyen féltékeny.
2020. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Höhö, gimis osztálytársnőm ugyanezt a hisztit levágta, valahányszor a bátyuskája becsajozott. Életképtelen egy banda voltak.
2020. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Irigy vagy. Szerezz pasit
2020. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen kamukérdésekről beszéltek. Én nekem ebben a rovatban ez az első kérdésem. És nem kamu. Nem vagyok féltékeny. De ez csaj teljesen kisajátítja az öcsémet. Alig tudunk már közös programokat szervezni vele, mert mindig a barátnőjével van. Nem lógok az öcsémen, csak szeretnék vele több időt együtt tölteni. Mi ezzel a gond?
2020. júl. 1. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!