Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha féltékeny...

Mit csináljak ha féltékeny vagyok a testvéremre a barátnője miatt? 17/L

Figyelt kérdés

A bátyám 20 éves és 1 éve van barátnője, előtte sose volt ilyen hosszú kapcsolata. Nagyon szeretem, mindenben segített, mindig megnevettetett, megvígasztalt.

Amióta barátnője van már nem megyünk sehova együtt, hétvégente sosincs itthon, amikor délután dolgozik van hogy 1 hétig nem látom, ilyenkor néha fentmaradok 11 óráig hogy beszélhessek vele egy picit. Hiányzik nekem, nagyon sokszor sírok este amikor belegondolok hogy lehet hamarosan összeköltöznek és még ennyit sem fogom látni. Hogy tudnék beletörődni ebbe?


2017. márc. 12. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nőj fel.
2017. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Be kell pasiznod.
2017. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudsz mit csinálni. 20 felett már bármikor elődordulhat hogy azt mondja hogy költözik vagy a barátnővel vagy egyedül. Meg kell értened hogy mindenki felnő , a legtöbb felnőttnek igénye van saját térre. Szerintem nem a barátnőre vagy féltékeny hanem azt nem bírod elviselni hogy a báttyád felnőtt.
2017. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Fel kellene nőni és elfogadni, hogy nem te vagy az egyetlen nő a bátyád életében. Találj mást aki megnevettet meg megvigasztal!

Kevés dolog idegesítőbb egy tapadós "sógornőnél".

2017. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Beszéld meg vele, ha jóban vagytok, akkor nem lesz ebből gond.
2017. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Fogadd el, hogy már mást is dug a bátyád. :D
2017. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyád után épp ideje volt.
2017. ápr. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!