Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtakaptam az egyik testvérem...

Rajtakaptam az egyik testvérem amikor a másik tesóm barátnőjével hentergett! Mit csináljak? Szóljak vagy maradjak ki?

Figyelt kérdés

Én már nem lakom otthon,van saját családom. Az öcsémék mind a ketten otthon laknak. Az idősebb tesóm barátnője is ott lakik,együtt élnek.

Én hazalátogattam a lányommal mivel nem lakunk messze,és van nekem is kulcsom a házhoz. Anya nem volt otthon,és akkor olyat láttam amit nem kellett volna.


Egész délután ezen rágtam magam mert nem tudom mit csináljak?! Mondjam el annak akit megcsaltak,vagy beszéljek a másikkal,vagy ne avatkozzak bele??? Félek hogy nagy baj lesz,mert így sem nagyon jönnek ki egymással a tesómék!



2012. okt. 4. 23:21
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
94%
mond el...ez nem testvérhez méltó amit tett, a másik meg megérdemli hogy tudja kivel is van együtt.
2012. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tálalj ki.A fruskával nem veszítetek semmit és a családi béke sem lesz jobb.
2012. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a hírvivőt kövezik meg. Bármit teszel ebben a helyzetben valakinek fájni fog. Talán a tisztázás most a fontosabb. A fiúk remélhetőleg ha felnőnek már csak röhögnek az egészen addig viszont lesz pár kellemetlen beszélgetésük egymással. A csaj meg hát.........kibe bízzon az ember ha nem a társában??? Talán nem csak a tesód ott a kakukktojás. A csaj menjen nagyon messzire...
2012. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Felnőttek mindketten,a megcsalt tesóm meg nem hiszem hogy röhögne mert nagyon szerelmes! Viszont elég indulatos mindkettő,félek agyonütik egymást!:(
2012. okt. 5. 00:04
 5/40 A kérdező kommentje:
Te mekkora bunkó vagy 4-es!!!
2012. okt. 5. 00:04
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Mond el. Jobb ha meg tudja mint sem hazugságban él.
2012. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát nem semmi a csaj. Mindenképp családban akar maradni... Lehet nem stimmel valami a kapcsolatukban, aztán gyorsan átpártolt a másikhoz... Lapátra kéne kerülnie mindkettőnél...


Amúgy tudják, hogy megláttad őket?


Mégis csak a tesóidról van szó, nem idegenekről... Szólnod kéne.

Vagy megmondod a kisebbik tesódnak, hogy ő vagy a csaj beszéljen a másik tesóddal, vagy egyből szakítson vele a csaj. Különben beárulod őket! És ez nem beárulás, hanem a tesód becsületének védelme.

Vagy pedig megmondod te az átvertnek, bármennyire is fog utálni emiatt.

2012. okt. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólnod a megcsalt tesódnak, nem élhet hazugságban.
2012. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
16%
Én kimaradnék belőle, soha nem tudnák elszámolni a lelkiismeretemmel, ha én lennék a katalizátora egy testvérháborúságnak.
2012. okt. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
76%
Azt a testvert vond kerdore, akit lattal pl.? FEltetlen szolj a szuloknek is, elvegre csaladi otthonrol van szo.
2012. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!