Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mivel állítsam le a bátyám?

Mivel állítsam le a bátyám?

Figyelt kérdés

Minden nap odajön a szobámhoz és dörömböl az ajtón, kinyitom erre elkezd olyanokat mondani, hogy én vagyok a világ legbunkóbb embere és minden napját tönkreteszem mindenkinek és milyen utálatos vagyok. Közben meg ő a bunkó csak rám vetíti. Utálok beszélni, mindenkivel. Nem az emberekkel van bajom csak nem szeretek beszélni, emiatt is lebunkóz.

Ezek után anyának elmondom és sose cseszi le, soha... Már nagyon elegem van. Arról nem is beszélve, hogy neki a munka meg a tanulás is büdös és már 19 de életében nem fogott tankönyvet és dolgozni se volt. Én meg kitűnő vagyok és én takarítom a lakást és emellett dolgozok is.16/L



2020. júl. 2. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz igazából semmit, az én bátyám is ilyen, mai napig megtudnám néha folytani egy-két húzásáért. De mivel ő az erősebb megpróbálok nem idegsokkot kapni tőle napi szinten, tűrök, várom hogy újra elkezdődjön a tanítás és ne kelljen napi szinten átélnem, hogy vissza él vele hogy fiú, idősebb erősebb. 20 éve ez megy, a szüleim nekem is leszarták világ életemben.
2020. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bírj ki valahogy pár évet, engedd el a füled mellett a szövegeléseket, aztán menj el egyetemre, koleszba, vagy ilyesmi, és szakadj ki ebből a közegből.
2020. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, ez szomorú. Nálunk igazából én vagyok az erősebb, viszont én sosem ütnék meg sose senkit. 2-es hát igen, valószínűleg elmegyek egyetemre viszont a kolit nem bírnám ki. :/ Albérletbe mennék, én inkább dolgozok iskola mellett és nem alszok, minthogy meg kelljen osztanom a szobám. Jelenleg is megosztom a szobám a másik bátyámmal, vele se vagyunk jóba de ő ennyire nem sérelmez szavakkal csak megver...

A válaszokat köszönöm!

2020. júl. 2. 17:38
 4/12 Thispain ***** válasza:
A helyedben nagy valószínűséggel a bátyáiddal kivételt tennék. Ha semmiképp sem akarod őket megütni, marad a chloroform.
2020. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez vicces utolsó! 😂😂
2020. júl. 2. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:

"csak megver"

mivan?? erről tudnak a szüleid?

2020. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudnak. De nem igazán érdekli őket.
2020. júl. 2. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:
azért ez így már elég erős, lehet nem lenne hülyeség felkeresned a rendőrséget, vagy ilyesmi.
2020. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Más családban napi szinten véresre verik a gyerekeket (legalábbis pár osztálytársamat) és ez náluk természetes, meg sem fordul a fejükben a feljelentés, én se jelentem fel.
2020. júl. 2. 21:28
 10/12 Thispain ***** válasza:
Attól, hogy valamit sok mindenkivel tesznek, az még nem lesz természetes. A leírás alapján a te eseted talán nem indokolja a feljelentést(még), ha valóban le tudod őket rendezni, de az említett néhány osztálytársad esete szerintem már igen. Elég rossz környéken élhetsz egyébként, ha ez jellemző ott.
2020. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!