Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha látod hogy a közeli család...

Ha látod hogy a közeli család tagod lelkileg bántalmazza a saját gyerekét,a hülye nevelési módszerével,szóvá tennéd neki vagy jobb ha az ember befogja a pofáját?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Miért szólnék neki? Cf-ként abszolút nincs hozzá közöm, meg amúgy is, lehet tudni, mi lenne a válasz; cf-ként ne pofázzak bele. Szóval nem.
2020. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a probléma, hogy sokan inkább jobbnak látják annyiban hagyni és ignorálni, pedig a gyerek mentális egészségének érdekében jobb lenne közbe lépni. Attól hogy nem láthatóak a sebek, még léteznek, lehet felnőtt korában ezek miatt siklik majd félre az élete, lesz egy lelki nyomorult.
2020. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt még hozzáteszem én nagyon boldog lettem volna, ha valaki kiállt volna mellettem gyerekként.
2020. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem szólnék neki,úgy sem fogná fel, hanem pótolnám a gyerekben észrevétlenül a hiányt, és lelkileg bekötném a sebeit..
2020. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*Nem szólnék neki,úgy sem fogná fel hogy mit tesz, hiszen ha felfogná nem tenné
2020. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
De amúgy mi ez a hülye módszer?
2020. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Igen. Végiggondolnám a helyzetet, hogy mi történik a gyerekkel, milyen környezetben nőt fel a nevelője, és nem konfrontatív módon igyekeznék rákérdezéssel stb. ráébreszteni a szülőt a problémára. Rögtön a hibájára rámutatva azt támadásnak venné, defenzívába vonulna, és semmilyen módon nem gondolkozna el az érveiden, és megsértődne.
2020. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem jogom beleszólni más életébe! De miután kettesben maradtam a gyerekkel, felajánlanám neki a segítségem neki(titokban).
2020. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mióta megszületett,tiltva van mindentől és mindenkitől,hozzá sem lehet érni,a nagyszülei nem látogathatták két hónapos koráig,és ez a mai napig így van. Ha talákozunk a gyerek csak ül magában,elveszetten és nem érti miért rivall rá az anyja a mamára,hogy ne adjon puszit a gyereknek,mert az egész világ egy kibacott fertő. Nem a vírus miatt ilyenek,mert már 7 éves a gyerek.
2020. júl. 19. 12:12
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy sok az önjelölt segítő. Nem értik, hogy mondataiknak, tetteiknek következménye van! Nem ismerik a pontos helyzetet, sem a feleket. Max félinformációból.

Ezért írtam, hogy semmi jogom beleszólni más életébe. Ez lenne a felnőtt hozzáállás, de sokan, sajnos, gyerekszinten vannak... Nem is értik...

2020. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!