Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljunk ha az öcsém...

Mit csináljunk ha az öcsém folyamatosan visít ha valaki megszólal?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, akárhányszor bárki a családban megszólal, elkezd magas hangon hangosan visítani, ilyen vííííííí hangot ad ki és addig csinálja amíg valaki beszél. Azt mondja az emberek általánosságban idegesítőek és el akarja nyomni a hangukat. A szüleim ignorálják és vagy kimennek a szobából, vagy ebben a hangzavarban beszélgetnek tovább. Engem viszont nagyon zavar hogy napok óta nem lehet a jelenlétében megszólalni. Engem kifejezetten utál, így nem tudok vele szót érteni, a szüleim meg úgy vannak vele hogy majd abbahagyja. 10 éves amúgy


Mi a fenét csináljak?



2020. aug. 3. 15:25
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Mivel én sem vagyok sokkal idősebb és egy elég vékony lány vagyok, szerintem erősebb lenne és tuti visszaütne.
2020. aug. 3. 15:29
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Beleavatkozás nélkül nem hagyja abba. Meg kell vele értetni, hogy nem mindig ő van a középpontban.
2020. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmasak a szüleid és az öcséd is. Ahányszor visít, annyi óra net-megvonás, vagy bármi, ami érzékenyen érinti. Még jó, hogy nem pofozza fel a felnőtteket, mert megszólalnak.
2020. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Szüleidet minősíti. Apádnak kéne szájon vágni, nem kifutni a szobából, mindent ráhagyni, meghunyászkodni egy 10 éves gyerek előtt.
2020. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg, hogy gyagyás vagy tesóm? Mert értelmes gyerek nem viselkedik így. Szólj a szüleidnek, hogy vigyék pszichológushoz.

Már ha nem kamu a kérdés.


Mert nem hiszem el, hogy nem szólnak rá.

2020. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
84%
Suliban is ezt csinálja? Kötve hiszem, mert akkor már kisegítőbe járna az austistákkal.
2020. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Rászólni rászólnak, de beszélgetésenként csak egyszer, aztán megunják.
2020. aug. 3. 15:32
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy autista? Valami baja tuti van.
2020. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
Jó kis egoista. Mindig ő akar a központban lenni. Meg kellene értetni vele, hogy érte forog a föld.
2020. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
9%
Na ezért nem kellene 10 éveseknek szuperhős filmeket nézniük, mert most azt hiszi ő Fekete Kanári. Sőt lehet emiatt nemi identitása is kérdésessé fog válni, de hát 2020 van, itt már mindent szabad, minden elfogadott. Juhé. Grat a szülői neveléshez.
2020. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!