Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek en vagyok hisztis,...

Szerintetek en vagyok hisztis, vagy ez tenyleg nem normalis?

Figyelt kérdés

Anyaval, a neveloapummal es az o gyerekevel elunk egyutt, aki 3 evvel idosebb nalam. Nemreg koltoztunk ossze. Miota itt lakunk, nekem gyakorlatilag elni nincs kedvem, depresszios lettem, mar anyamhoz sincs semmi kozom, es neha legszivesebben meghalnek. Beszelgetni nem szoktunk, csak veszekedni.

Ma ettem a majdnem harom hete lejart szalamibol, mert nem volt itthon mas kaja. A kenyer is tobb napos, vajat pedig nem kentem ra, mert laktozerzekeny vagyok, de szerintuk ez is csak hiszti, es semmi bajom nem lenne tole, csak bebeszelem magamnak. Gyogyszert sem vesznek. A szalaminak viszont rossz ize volt, megy a hasam es hanyingerem is van. Mondtam nekik, hogy lejart, es megkerdeztem, minek van a hutoben. Azt mondtak, hogy annak semmi baja nincs meg, ok is ettek belole, es jol vannak, csak en hisztizek megint. Aztan hazajott a mostohabatyam, o is evett, majd ketszer hanyt, es velem kiabalt, mert neki mar nem szoltam, hogy en is rosszul lettem, mert szerinte is mindig csak hisztizek es a neveloapum is kiabalt velem, hogy eszembe se jusson kidobni, ok ezert fizettek, majd ha a sajat penzembol veszek kajat kidobhatom, de ne pazaroljak. 16/l


2020. aug. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Szép mese....


Költözz apádhoz! Problem solved

2020. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__106302..


Kamuknál figyelni kéne az időpontokra...

2020. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, költözz apádhoz.
2020. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!