Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan én vagyok a hisztis...

Komolyan én vagyok a hisztis vagy anyám nem normális?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő. A szüleim 11 éve elváltak, én apámmal élek. Nem akarom ragozni, hogy anyám mit művelt az első 8 évben, a lényeg, hogy a kapcsolatunk sosem volt felhőtlen. 3 éve összeszedett facebookon valami tenyeres-talpas parasztot azóta már van egy közös gyerekük is. Ez mind szép és jó, viszont az nekem nagyon érdekes, hogy amíg nem költöztek össze a pasas tök normális volt. Aztán ma már eljutottunk odáig, hogy folyton szekál az alakom miatt vagy, hogy lusta vagyok (itt meg kell jegyezni, hogy ő a kisujját se bírja megmozdítani) stb. Sőt nyíltan megmondta (anyám előtt), hogy ha az öcsém csak félig olyan lesz mint én "agyon veri". Aztán ott van még az a tény,hogy konkrétan abból élnek amit apámtól lopnak. (Rám hivatkozva) A legjobb az egészben, hogy anyám őt védi VELEM szemben!
2014. máj. 7. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha jol ertelmezem, akkor anyad kanjaval van problemad, nem anyaddal. Mondd meg neki hogy neked o senkid, igy jo magasrol leszarod a velemenyet, ha pedig ocsedre kezet emel, hivd ki a rendorseget.
2014. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:
84%

Szüleid elváltak, te pedig apukáddal élsz.

Ha anyukád rendesen fizeti a gyerektartást, akkor minden rendben.

A pasast pedig nyugodtan kioszthatod, amennyire csak jólesik, neked ő se kutyád, se macskád.

2014. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem csak hisztis vagy, hanem olyan a stílusod, hogy egy jó érzésű ember(bármilyen az édesanyád, bármekkora hibát is vétett) akkor sem bírná ki, hogy ne szóljon oda neked, de olyat, hogy köpni nyelni ne tudj. Igy szülőről nem nyilatkozunk, még arról se, aki a szülővel él. Apád helyre rakhatott volna és igazán segítséget kérhetett volna egy nőtől, hogy kell egy kölyöklányt megnevelni, hogy ne ilyen neveletlenné válj.
2014. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy normális felnőtt gyereket nem úszít.
2014. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ugyan abban a lépcsőházban lakunk és tudom, ha úgy adódna engem is megverne gondolkodás nélkül. Pardon, mi az a gyerektartás?? Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

A stílusomról meg nem kértem véleményt. Engem úgy neveltek, hogy ne gyártsak ismeretlenül véleményt idegenekről.

2014. máj. 7. 16:56
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Akkor anyukádnak ideje lenne a zsebébe is nyúlni.
2014. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem követelitek tőle az elmaradttakat?
2014. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:

"Pardon, mi az a gyerektartás?? Azt hiszem ezzel mindent elmondtam."


Azért ez apukádat is minősíti. Konkrétan meglopnak téged.

2014. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert ha most pénzt akarnék tőlük hetek alatt az utcára kerülnének. Az a senkiházi megérdemelné de az öcsémet imádom és nem szeretnék kiszúrni vele.
2014. máj. 7. 17:01
 10/17 A kérdező kommentje:
Apumnak ehhez most mi köze?
2014. máj. 7. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!