Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Így elmennél nyaralni?

Így elmennél nyaralni?

Figyelt kérdés

Ha a testvéred full beteg lenne és neked kéne vele egy szobában lenni. Már hetek óta beteg, de előző hétvégén lett még rosszabb az állapota, mert elment bulizni és azóta hurutosan köhög, fújja az orrát, még a másik szobából is lehet hallani a köhögését. Ilyen tünetek mellett nem hogy nem lehet mellette nyugodtan aludni, de még simán meg is fertőz, ha egy szobában kell vele lenni. 5 napos nyaralás miatt semmi kedvem lepusztulni hetekre, majdnem egy hónapra (mert hogy neki július vége óta tart). Az nem opció, hogy külön szobában legyünk, mert már így lett lefoglalva.

Ki mit gondol erről?



2020. aug. 19. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Elmennék nyaralni
Nem mennék el nyaralni
82 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék. Viszont megcsináltatnám vele a covid-tesztet.
2020. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
#1 tuti nem koronás, teljesen más tünetei vannak. Nem lázas, nincs szárazköhögése stb.
2020. aug. 19. 09:14
 3/35 anonim ***** válasza:
99%
ÉN elmennék, de a tesót otthonhagynám. Full bunkóság így utazgatnia.
2020. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha amúgy is egy háztartásban éltek és eddig nem kaptad el, akkor valószínűleg nem is fogod, simán lehet nem is fertőző. Esetleg ha van másik szoba és félsz aludhatsz ott a földön. De én elmennék mindenképp, biztos sok szép élményben fogtok gazdagodni.
2020. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 L.. István ***** válasza:
96%
A tesódnak kell otthon maradnia, nem neked.
2020. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#3 szerintem is bunkóság, és engem is nagyon idegesít, de 100% hogy jönni fog. Mindenhova megy betegen: bulizni, dolgozni, ezelőtt 2x nyaralni barátnőkkel, már akkor is tiszta beteg volt. Elvileg senkit nem fertőzött meg, de attól még lehetne benne annyi, hogy tekintettel legyen másokra.
2020. aug. 19. 09:20
 7/35 anonim ***** válasza:
99%

Én azt nem értem, ő betegen miért akar elmenni nyaralni?


Amúgy, ha valaki ebben a 30 fokban (oké, volt közben néha egy-két esős és hűvösebb nap is) hetek óta nem képes kigyógyulni egy ilyen köhögős-orrfújós betegségből, az elég rosszul hangzik. Húzzon el mihamarabb orvoshoz, mert könnyen lehet, hogy már rég a szövődményeivel küzd (pl. tüdőgyulladás, hörgőgyulladás, arcüreggyulladás) azért nem bír meggyógyulni.


Szüleitek pl. ezt szó nélkül hagyják? Velük együtt mennétek nyaralni?


Visszatérve az alapkérdésre: ha totál hülye mindenki, vagyis tesó nem akar elmenni orvoshoz, szülők meg sem orvoshoz nem akarják elküldeni, sem a nyaralásról nem beszélnék le, akkor én mondanám be az unalmast, vagyis nem mennék velük nyaralni.

2020. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#7 szüleim nem szólnak semmit, nekik az a fontos hogy mindenki menjen erre az idióta nyaralásra. Mondtam apumnak, hogy nem én így biztos nem leszek vele egy szobában, mire mondja, hogy akkor majd lesz ő vele. Ennyire veszik komolyan.
2020. aug. 19. 09:25
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Én a szüleid helyében nem vinném. Pihenje ki. Ne mászkáljon.
2020. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ja és szüleim olyanokat mondanak, hogy “ki van fizetve”, ezért akarják vinni. Épp most beszélem velük, hogy nagyon nem kéne.
2020. aug. 19. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!