Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmennétek fiatal párként...

Ti elmennétek fiatal párként a szülőkkel nyaralni a pénzmegosztás miatt, lemondva a magánéletről?

Figyelt kérdés
A helyzet lényege, hogy mindketten a szüleinknél lakunk külön-külön, szinte soha nem alszunk egymásnál, a lakás szűkössége, vagy a másik félnél a szülők hozzá állása miatt. Tehát végülis csak az autóban, utcán randizgatunk 5 év párkapcsolat után is. Akkor van alkalmunk rendesen együtt lenni mint egy felnőtt pár, ha elutazunk valahová mondjuk egy hétvégére. Felvetődött az ötlet, hogy menjünk el 5 en együtt nyaralni, mert akkor megoszlanak a szállás költségek, csak Balatonról van szó egyébként. Szóval az én szüleim, az unokaöcsém, én és a barátom. Így olcsón megúsznánk a dolgot, tudnánk strandolni, viszont a magánéletről teljesen le kellene mondani. Nem lehetne sem szeretkezni, sem iszogatni, hangosan beszélgetni, teljesen vissza kellene fognunk magunkat, nemis csak a szülők miatt, hanem a kisfiú miatt is. Szüleim nem túl aktívak, nekik a nyaralás abból áll hogy napi pár óra strandolás, majd otthon grillezés, tv, és alvás. Tehát nem nagyon lenne olyan időszak mikor miénk a nyaraló. Ti mit tennétek? Elmennétek így egy hétre? Vagy csak 3-4 napra mennétek de akkor kettesben?
2015. júl. 5. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor igazából nem is vagytok kapcsolatban, ha még sosem aludtatok együtt nem? Szóval ez olyan tinikapcsolat még, ilyen fogjuk egymás kezét, havi 1x dugunk aztán jólvan.


Nyugodtan menjetek a szülőkkel, még gyerekek vagytok.

2015. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Hány évesek vagytok?

Én tudod mit csinálnék a helyedben? Kihasználnám, hogy egy hétig nincsenek otthon a szülők, üres a ház és ott "nyaralnék" Párommal. Együtt aludhattok, nem kell szállásra költeni és mégis egyedül vagytok, ott és annyit szeretkezhettek, ahol és amennyit akartok!! Inkább a Balcsipartról mondanék le, mint a magánéletről.

Illetve el kéne kezdenetek gondolkodni összeköltözésen, mert így nem is tudjátok kiismerni egymást, nem is tudjátok milyenek vagytok a hétköznapokban. Nem jó ez így!

2015. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, hány évesek vagytok. nekem furi egy ötéves párkapcsolat, amelyben még nem alhattok együtt.


Tiniként menjetek nyugodtan, egy kis kreativitással a langyos nyári estéken sok minden megoldható:-)

2015. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
24 és 27 évesek vagyunk, szoktunk együtt aludni persze, gyakran elmegyünk valami panzióba, szüleim is elmennek többször nyaralni az évben nem csak arra az 1 hétre nyáron, olyankor barátom beköltözik ide. De nyilván ez kevés mindkettőnknek. Máskor el szoktunk menni kettesben 1 hétre, de most nem úgy állunk anyagilag.
2015. júl. 5. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi idősen nem a szülőket kell hibáztatni, hogy nincs magánéletetek, hanem felnőtt emberekhez méltóan külön költözni.

Először azt hittem max 18 évesek vagytok.

A kérdésre visszatérve: ha nincs pénzed, becsüld meg a családi nyaralást. Ha meg a kufirc izgat jobban, matadjatok otthon, míg a család nyaral.

2015. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztos nem. Balatonparton pár ezer forint/éjszaka áron lehet már olyan szállást találni, ahol ilyen idősebb néni a házigazda. Ha annyit nem tutok kiperkálni, fölösleges nyaralni menni, hisz nincs rá pénzetek.
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elköltöztök albérletbe, vagy legalább szobát béreltek. Nyaralás közben is el tudtok menni kettesben ide-oda, nem kell 0-24-ben a szülőkkel lenni. Esetleg mehettek külön nyaralni. Vagy marad az otthon kettesben.
2015. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem értem, miért ne lehetne magánéletetek egy közös nyaralás alatt... Mármint gondolom nem egyetlen nagy szobában alszotok egy halomban, nem? Este ajtó bezár, lehet szeretkezni. Mi ezen a bonyolult? Nyilván nem kell őrjöngve és sikoltozva elélvezni, de azért szerintem megoldható.

Este lementek kettesben egy bárba, megisztok egy pohár bort, ha arra vágytok. Gondolom nem az a cél, hogy seggrészegen üvöltözzetek fél éjjel, nem? (Ha mégis, akkor arról ideje lenne leszokni amúgy is... :))

2015. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

24/27-es pár vagytok?


Hát a helyetekben menne a f...om bármelyik szülővel! (Pláne olyannal, aki miatt a kedvesem nem alhat nálam, mert "olyan a hozzáállása".) Legfeljebb ha csórók vagyunk, akkor nem szállodába mennénk a Balatonra, hanem sátorral -mittomén- a duna mellé.

2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már én sem mennék a szülőkkel. A Szigetközben pl. kiválóan lehet vadkempingezni, ha kikapcsolódásra vágytok, egyszer kell megvenni a sátrat meg a hálózsákot.
2015. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!