Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmennétek így nyaralni?

Ti elmennétek így nyaralni?

Figyelt kérdés
Elég rossz anyával a viszonyunk, abból kifolyólag hogy nagyon visszatart minden téren. Ami persze rendben lenne ha nem lennék már 19 éves. Már a nyár elején elhivtak nyaralni (Siófokra) az uncsitesómék illetve néhány haverja.Egy hetrol lenne szo. Nem tetszik neki a dolog, pedig sosem volt velem gond. Egyszerűen elvette a kedvem az egésztől, hiszen azzal jön hogy szo sem lehet rola "én még gyerek vagyok".A társaság egyébként velem egyidős. Sokat vitáztunk ezen, de úgy gondolom tudnék vigyázni. Mit gondoltok errol? Ti ki partjan allnatok?
2017. aug. 3. 13:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Túlzásba viszi az anyukád.Érthető hogy félt,mint minden szülő a gyerekét de ez sok.Menjél velük egy idősek vagytok biztos jól fogod érezni magad :)
2017. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Menj el aztán kèsz legalább pár nap nyugalmad lesz tőpe
2017. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Menj csak el, ideje leválni. Ennyi idősen más már koleszban lakik 100-re a szülőktől.
2017. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagykorú vagy. Ha akarsz menni elmész. Anyukád meg még gyereknek néz. És ezt nem csinálhatja sokáig. Szerintem elég érett vagy ahhoz hogy elmenj egy hétre az uncsitesóddal és annak haverjaival. Nem vagy gyerek. Csakis te döntöd el hogy el akarsz e menni vagy sem.
2017. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, 19 évesen már nem vagy gyerek. Ha vadidegenekkel autóstoppos Európa túrára mennél, érthető lenne az aggodalma, de azt sem tilthatná meg. Hogy a rokonaiddal és barátaiddal elmennél egy hétre a Balatonra, az egy teljesen hétköznapi igény. Menj, és érezd jól magad!
2017. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
anyád a gyerek sajnos
2017. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne mennék, 19 éves vagy, nagykorú, oda mész ahová szeretnél. Ne hagyd magad zsarolni.
2017. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a megértő válaszokat! :D
2017. aug. 3. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha megvan rá s pénzed(siófok egy hétre olyan 100 ezer) akkor menjél nyugodtan.
2017. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
33%

Majd megszokja anyukád :D Neki is azért furcsa, hogy aki nem hagyta esténként aludni egyik pillanatról a másikra felnőtt, és önálló lett.

Én is, ha nem mondom anyunak ,,Anya én márpedig most elmegyek a barátaimmal egy kicsit bulizni"

Akkor lehet én is fogva lennék tartva, és várhatnám, hogy a királylány mentsen meg.

De abba bele kell törődni élete végéig félteni fog. Addig jó ameddig beleszól mindenbe, mert eljön sajnos azaz idő is, amikor magad ura leszel végleg.

Természetesen teljesen megértelek téged!!!

2017. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!