Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a legjobb, amit tehetek a...

Mi a legjobb, amit tehetek a húgommal, ha ilyen közönségesen viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


24/N vagyok és 2 hónapja összejöttünk a barátommal. Róla röviden annyit, hogy volt egy balesete, ami miatt az arca egyik felén sebek vannak. Húgom pedig pont emiatt elég undorítóan kezdett el viselkedeni. Barátom előtt nem csinálja, de nekem állandóan mondogatja, hogy miért ilyen madárijesztővel jöttem össze, ennél jobbaf is találhatok. Amikor a barátommal van egy légtérben szemmel láthatóan feszeng és nem érzi jól magát, sokszor inkább kivonja magát a beszélgetésből stb. Azon már túl vagyunk, hogy normálisan megbeszéljem vele, ugyanúgy felhozz ezt a témát és ugyanúgy nem szívesen találkozik velünk.

(Egyébként ő 19 éves, ha számít.)


2020. szept. 24. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz vele mit csinálni, ha a normális megbeszélésen túl vagytok. A húgod valószínűleg még nem nőtt fel, vagy egész egyszerűen ennyire felszínes.

Minden alkalommal, ha felhozza te annyit tudsz tenni, hogy megmondod, hogy nagyon rosszul esik, amit csinál.

2020. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Minél hamarabb ásol neki egy gödröt.
2020. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire kivonja magát, akkor hagyjátok ki a beszélgetésekből, közös programokból.
2020. szept. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akárhányszor felhozza, mondhatod neki, hogy te szereted őt és számodra fáj, amit mond, valamint közölheted vele azt is, hogy ne bántson ezzel, eljöhet az idő amikor csak egymásra számíthattok és jobb dolog egymást szeretni mint gyűlölködni, egymásnak fájdalmat okozni.
2020. szept. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
99%

19 éves és ennyire gyerekes?

Hagyjátok ki az összes programból,kész.

A beszélgetés sem hatott rá,nem tudsz vele mást csinálni.

2020. szept. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom neki nincs senkije, akkor mar ertheto
2020. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater ***** válasza:
100%

A húgod nagyon felszínes, ne foglalkozzatok vele. (Én a helyedben elmondanám a barátodnak, hogyha egyszer csak a húgod előtte is elkezdené mondani ugyan ezt akkor fel legyen rá készülve.)


Sok boldogságot együtt!

2020. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettőjük közül a húgod a madárijesztő - már ami a feje tartalmát illeti. Kicsit sem kínos neki, hogy már nagykorú, de még egy ballagó ovis érzelmi nívóját is csak alulról karcolgatja?

Nem erőltetném vele a programokat, és kész, ezen nincs mit magyarázni.

Ha neki lenne hege vagy bármi olyan szépséghibája, amelyről nem tehet, bizonyára nagyra értékelné, ha emiatt gúnyolnák, vagy a leendő pasija családja arra hivatkozva igyekezne róla lebeszélni a srácot.

Tényleg jó lenne jelezni a fiúnak, hogy mi megy a háttérben, és alkalomadtán ha hugi beszól, ti is odapörkölhettek neki valami hasonlóan igazságos riposztot.

2020. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!