Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az miért baj a húgomnak hogy...

Az miért baj a húgomnak hogy együtt vagyok a legjobb barátnôjével úgy?

Figyelt kérdés
Szóval szexelünk, tetszünk egymásnak, felnôttek vagyunk miért ne? Húgom viszont nagyon besértôdött haragszik ránk. De mi rossz van ebben? Megmagyarázni ô sem tudja. F

2019. nov. 14. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Végülis semmi, de hosszú távon nem praktikus. Abból indulok ki, hogy ahogyan a kapcsolatok többsége, ez a tiétek sem lesz örök életű. Egy zajos szakítás után pedig elég kellemetlen helyzetbe kerülhet a húgod, köztetek mint két tűz között. Őszintén szólva a húgod helyében - noha elvileg igazad van hogy semmi köze hozzá - én sem örülnék ennek a dolognak, később neki lesz kellemetlen mikor majd mindketten előtte pocskondiázzátok majd a másikat, miközben ő meg szeretne mindkettőtökkel jóban maradni.
2019. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Elso, mondd mar meg nekem, hogy miert lesz valaki azert rib anc, mert epp a te tesoddal d ug?:DD

Szerintem nem vagy tisztaban a fogalmakkal.

2019. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Tisztában vagyok nagyonis:) szerintem nézni kéne annyiba a barátnőjét, hogy nem éppen a báttyával fekszik össze.. szerintem elég undoritó, nekem nemkéne ilyen barátnő 😂 es az ilyen nemis barátnő!
2019. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Első neked tényleg ilyen rossz a helyesírásod és alacsony az értelmi szinted, vagy csak trollkodsz?
2019. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Eddig mindkettőtökkel volt egy bizonyos típusú kapcsolata külön-külön, ami mostantól teljesen megváltozik. Hajlamosak vagyunk az agyunkban kis dobozakat csinálni és a megfelelő dobozokba beosztani az embereket, amik között nem mindig van átfedés. A családot jellemzően szeretjük elválasztani a szexualitástól és nem akarunk belegondolni, hogy pl a szüleinknek is van szexuális élete. A barátokkal ez más, sokkal könnyebben meg lehet beszélni ehhez hasonló témákat és természetesnek vesszük általában, hogy nem válasszuk szét a szexuális életüket a személyüktől. Bármikor elmondanám a legjobb barátomnak, hogy éppen milyen jót szexeltem, de pl apámnak már eszembe se jutna ilyen megemlíteni. Na a ti esetetek két doboz között megszűnt a fal és fel kell oldania a testvérednek a disszonanciát valahogy, amit nem képes mindenki könnyen megtenni.

Aztán persze ott van az is, hogy az emberi kapcsolatok törékenyek és ha véletlen összevesznél a jövőben a barátnőjével, akkor azzal ő is rosszul járna könnyen. Illetve attól is tarthat, hogy háttérbe szorul mindkettőtök életében egyszerre.


# 1/2 Időpont ma 19:43


Ha szerinted a barátnőd egy rossz ribivé válna attól, hogy a bátyáddal szexel, akkor erősen problémák vannak a fejedben. Durva, hogy lányoktól is mennyire megy a slutshaming a többi lány irányába, igazán túlléphetnénk már ezen.

2019. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Én sem örülnék neki, ha átjönne a legjobb arátnőm csajos estét tartani, majd közben néhányszor elvonul dugni a tesómmal. Ez nekem baromi bizarr.


A másik meg az, hogy szakítás után, lehet, hogy a barátnőmnek kellemetlen lesz a volt pasiját látni akárhányszor átjön hozzám, így könnyen eltávolódhatunk egymástól.


Ha jó testvér vagy, keresel másik nőt, és nem kockáztatod meg, hogy szétcseszed a hugod barátságát. Vagy annyira tré pasi vagy, hogy olyan nőt nem kapsz még, aki nem a hugod barátnője?

2019. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
A párkapcsolat űbereli a barátságot, ez már csak így van.
2019. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Ha nektek ez normális akkor rendben 😂😌 én csak annyit mondtam hogy eleg gáz csak "úgy" szexelni a barátnőm báttyával mindenki mondhat véleményt szerintem :)

19:57-es jaj te nagyon értelmes vagy,👌👇 hu.. f...

2019. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
20 47-es végre egy normális ember 😂😂 annyira elcseszett világban élünk hogy sokan itt helyeselik ezt... nagyon gáz.. és még leis pontoztok??!! Szégyeljétek el magatokat egytől eggyig ;)
2019. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
#8 Ez nem párkapcsolat, hanem szex kapcsolat. És ez nem übereli a barátságot mindenkinél.
2019. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!