Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem szeret a húgom? Töb...

Miért nem szeret a húgom? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem szereti, ha jelen vagyok. Bunkó velem és állandóan azt mondja, hogy a szüleink engem jobban szeretnek (pedig ez nem így van). Nem érdeklik a problémáim,pedig néha jó lenne vele is komoly dolgokról beszélni. Állandóan a konfliktust gerjeszti.

2020. nov. 14. 20:36
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
94%
Kérdezd a szüleidtől valószínű érzi hogy különbséget tesznek, ez az oka a testvérek közti utálkozásnak 90 % ban..
2020. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tesznek különbséget.
2020. nov. 14. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok?
2020. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Lehet szimplán csak a jellemedet nem kedveli, bár én a saját helyzetemből indulok ki, mivel nálunk nővéremmel ez van. Kölcsönösen nincs meg a szimpátia és a falra megyünk a másiktól, és biztos vagyok benne hogy egyikünk se érti min akad ki a másik, annyira különböző a két világ. Próbáld megbeszélni vele, de ne azon az anyáskodó módon, hanem csak lazán vesd oda neki, hogy "amúgy mi bajod velem? S ne gyere megint ugyanazzal mert akkor azt a gondot már meg is oldottuk." Vagy ilyesmi, én tényleg csak a saját helyzetemből tudom nézni, mert nálunk ez van, viszont ilyenkor jobb nem erőltetni, s lassan szétválni, a vérkötelék nem olyan fontos, mindig lehet annál jobbat találni szerintem. Másrészt, ha meg akarok oldani, akkor vedd figyelembe hogy tesók között amíg együtt élnek, mindig lesz valamilyen versengés vagy utálkozás.
2020. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Testvérek között nem ritka a féltékenykedés, nem kell neki túlzott jelentőséget tulajdonítani.
2020. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. nov. 14. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért minden testévrek között húzódó súrlódásra ráhúzni a féltékenykedést, nem csak hogy sértő akire rá mondják, de még nagyon is alaptalan lehet és értelmetlen, illetve le egyszerűsít egy komplexebb problémát.
2020. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek 7-es.
2020. nov. 14. 22:22
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, ne itt várd a választ... Mi nem ismerjük a testvéredet.
2020. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ooo már hányszor kérdeztem.
2020. nov. 14. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!