Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem szeret a húgom,...

Miért nem szeret a húgom, miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk lánytestvérek, kicsivel több mint 2 év van köztünk. Kiskorunkban nagyon jó testvérek voltunk, mindent együtt csináltunk, számíthattunk egymásra. Mára ez teljesen megváltozott, nagyon eltávolódtunk egymástól, semmit sem beszélünk meg, van, hogy inkább nem is beszélünk ugyanis mindig konfliktusba torkollik. Sokat gondolkodtam, hogy mikor és mi romolhatott el, de kb 5 éve a húgom teljesen kifordult magából, kezelhetetlenné vált és azóta egyre rosszabb és elviselhetetlenebb. Teljesen lenéz, emberszámba se vesz, mindig leolt, hülyének néz és a legrosszabb az egészben, hogy anyával is így viselkedik, pedig vele végképp nem kéne így viselkednie, ugyanis ő nevelt fel minket egyedül, mindent megtett értünk, neki köszönhetünk mindent. Kérlek segítsetek, mert egyikünk sem bír élni ilyen légkörben. Mit tehetnék? Nekem nagyon hiányzik a húgom.

Én 21 vagyok húgom meg 19 lesz.



2013. okt. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én húgom is ilyen igaz én fiú vagyok, de mi is eltávolodtunk egymástól. Úgy kisiskolás korunkig jó volt minden. De amikor elkezdtem kamaszodni és elkezdtem a gimit azóta én is megváltoztam ez tény, de volt bennem annyi hogy figyelek a húgomra és segítettem is neki mindenbe amibe tudtam.

De amikor a húgom lett gimis akkor ő eltávolodott tőlem, és flegmán viselkedett velem.

Köztünk 3 év különbség van, ő most lesz 20 éves, én meg 23 éves vagyok és egyszerűen már alig beszélünk pár szót. Én még otthon lakom de csak egy épületben két külön lakrészt alakítottunk ki mi a barátnőmmel a tetőtérben lakunk, ott külön konyhánk, szobánk, fürdőnk van, gyakorlatilag egy kis lakás, persze ez csak ideiglenes mert apám úgy is megakarta csinálni rendesen azt a kislakást mer ha nagyapám már állandó felügyeletre szorul akkor mégis legyen egy helyen de legyen is önállóan ahogy megszokta. Valószínű a húgom ezért tojik rám mert bántja őt hogy én már külön lakrészben tartózkodom, de neki senkije sincs, még tanul meg tudja jól hogy a régi szobámat is használhatja mivel a mi szobánk közös volt de el lett választva két külön részre, de az elválasztó falnál is építettünk egy ajtót hogy ha valamelyikünk kirepülne onnan akkor a másik jobban járjon, és így lett nagyobb részen van elfér ott, szóval ezt én sem tudom.

Nyilván irigykedik valamiért rád, vagy új társaság, új barátok és azokkal szeretne lenni és a saját testvérével nem foglalkozott eleget. A húgomnál si ez volt az egyik ok még régebben, bár volt idő amikor minden a régi lett de amióta barátnőm lett és összeköltöztünk azóta megint bevágta a durcát és ő kimondta hogy irigykedik de tudja jól hogy egy idő után övé lehet az a rész mert mi a párommal külön háza költöznénk ami már megvan mert örökölt egyet csk a rendberakására gyűjtünk éppen, ezért is élünk itt mert nem kell bérleti díjt fizetni, rezsibe minimálisan szálunk csak bele, a kajával sem szálunk el, meg semmivel így azért viszonylag elég hamar összejöhet a pénz a felújításra, plusz tudok embert is szerezni meg nagyrészt anyagot is meg apám rendesen megtanított mindenre anno így valamelyest értek is dolgokhoz plusz villanyszerelő vagyok, és pluszba asztalosnak is tanultam, igaz hogy csak papír nélkül vagyok az mert a sulit nem tudtam befejezni sajnos mert adódott egy álláslehetőség és azt fontosabbnak találtam de attól még értek sok mindenhez.

Nem tudom mi lehet az oka, bármi lehet, próbálj meg beszélni vele legalább.

2013. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én húgom azért utál mert csak a fater közös és az anya ellenem neveli ez kb 3évvel ez előttig zavart amikortól én is kezdtem megutálni de a tiednél valószinű más a helyzet ő csak kamasz majd elmúlik
2014. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves posztoló, sikerült rendbe hozni a kapcsolatotokat? Mert nálunk PONT UGYANEZ van, amit te leírtál. Nagyon örülnék valami megoldásnak.
2019. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!