Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlenül elütöttem a hugom...

Véletlenül elütöttem a hugom cicáját?! Többi lennt!

Figyelt kérdés

Sajnos az történt, hogy munkából hazafele jövet a 14 éves hugom macskája kiszaladt a kocsi mögé és mikor álltam be a garázsba áthajottam rajta.

Sajnos nagyon szerette azt a macskát, és most nem tudom hogy mondjam el neki, mert mikor hazaértem már aludt. A macskát addig betettem egy zsákba, de még nem ástam el hátha el akar búcsúzni tőle.

Szerintetek hogy mondjam el neki???



2020. dec. 10. 22:08
1 2
 11/17 AbysmalChaos válasza:
84%
Ne mondd el neki, mondd hogy az utcán feküdt és valaki elütötte, biztos mérges lenne rád egy jó ideig.
2020. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Ezért nem tartunk kint macskát/vagy kinti-benti cicát/. Szerintem ne mond el neki hogy te voltál. Hiszen bárki más is elüthette volna. Kamion stb...
2020. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképp ne mondd, hogy elkóborolt, az még rosszabb. Nekem 6 éve "lopták el" a legkedvesebb cicámat, apám 2 éve mondta el, hogy egyébként az önműködő garázsajtó alá szaladt az utolsó pillanatban. Egy ilyen hazugság sokkal jobban tudja később nyomni a lelkét.
2020. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
77%
Én sem mondanám el. Pont 14 éves voltam amikor elütötték a macskámat. Nem tudom azóta sem hogy ki volt, de szerintem jobb is. Nem tudtam volna neki megbocsátani, akkor sem ha nem volt szándékos. Most már hogy én is vezetek, 2 éve van jogsim és tudom hogy velem is bármikor megtörténhet ilyen, nyilván megérteném, de akkor még nem értettem. Szerintem nagyon mérges lenne rád és sok év múlva is ez jutna eszébe rólad. Nekem pl. anyukám hugával kapcsolatban mindig eszembe jut az az eset, amikor szándékosan elintézte hogy megbukjak az első forgalmi vizsgámon, pedig már több mint 2 éve volt.
2020. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mond el, hogy te voltál. Mondjátok, hogy az utcán volt sajnos elütve. Nem szándékosan tetted, véletlen volt, de a tesód nyilván nem így fogná fel.
2020. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2020. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%

Vegyél egy másikat az nem olyan, mint a kutya.

A kutyát be lehet tanitani.

A macskát azt nem hiszem.

2020. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!