Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet a húgom csalódott mert...

Lehet a húgom csalódott mert senki nem jött el az online szülinapi “bulijára”?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A húgomnak ma van a 16-odik születésnapja. Délelőtt még 3 dolgozatot megírt, délutánra még napokkal ezelőtt szervezett egy ilyen online találkozót ahova minden ismerősét meghívta, hogy beszélgessenek. 3kor kezdődött elvileg és 6ig tartott. Egy szót nem hallottam a szobájából, pedig mikor órája van az hallatszik. Negyed 7 körül kijött, elment zuhanyozni, majd bejelentette hogy rosszul érzi magát és lefekszik. Kihagyta az ünnepi vacsorát, tortát, mindent. (Ajándékozni holnap fogunk) Nem szokott ilyesmit csak úgy szónélkül kihagyni. Szerintem senki nem jött el és szomorú. Mit csináljak? Hallom hogy még mindig fent van, de nem merek hozzá bemenni! Mit gondoltok? 19L

2020. dec. 11. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
Megértem hogy rossz neki hogy nem “jöttek”el, de az hogy ti készültetek ünnepi vacsorával , tortával a való életben nem online, a szerettei és ő akkora bugris hogy ezt nem nézi semmibe és a kamu barátok miatt kesereg, ez az én szememben felháborító. Nagyon nagy baj van a húgoddal. És ne vigasztald hanem világosítsd fel az értékekről, családról stb...
2020. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

"kamu barátok miatt kesereg, ez az én szememben felháborító. Nagyon nagy baj van a húgoddal."


Egy 16 éves lány még nem nagyon látja ezt be és még ilyen szempontból a menő barátokat érvényesítí elönyben mint a családját. Meg kell vígasztalni és max annyit mondani, hogy legalább a családja szereti. Én kb. 13-14 voltam amikor rájöttem, hogy kamu kétszínű barátaim vannak és azon a bizonyos napon amikor mindezt megtudtam és elveszítettem ezeket a barátokat csak vissza akrtam szerezni őket. Azért mert sokkal kobb ha legalább látszatt barátaid vannak minthogy semmilyen módon ne legyen barátod

2020. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem is baj van, ha a net fontosabb mint a jelen levő család pláne 16 éves 2vén" fejjel.

Beszívja a net és olyan lesz mint a legtöbb ismerősöm aki azt mondja, hogy "Annyi barátom van, mert a Face-en van több száz ismerősöm", hááát...

Örült volna azoknak akik körülveszik.

2020. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ő nem ilyen, értékeli a családot, és mint írtam ez az első ilyen példa. De ne mondja nekem senki hogy a 16. születésnapján az volt az álma hogy a szüleivel meg a nővérével tortátik, majd másnap ajándékozás a nagyszülőkkel!
2020. dec. 11. 23:11
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Honnan veszitek, hogy a "netes barátokról" van szó?

A középiskolák jó ideje online-ban működnek már megint.

Lehet, hogy ha suliban járnak személyesen felköszöntik, akár hagyománya is lehet a dolognak.

Biztos értékeli a családját is, de egy baráti közösség más.

Valószínűleg most csalódott, lehet, hogy élőben, az iskolában látszólag kedvesek vele, de az is lehet, nem tudhatjuk.

Van kamaszlány a családban (én is voltam valamikor), de nem egyformák ők sem, és nem mindenki van oda-vissza a "menő barátokért".

2020. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Már kb 5 éve nem tartom a szülinapomat és a nagy tizennyolcadik sem lett megszervezve, mert nekem alapból nincsenek barátaim és jobban örülök a nyugis napoknak, illetve ekkor látom meg, hogy valójában ki gondol rám, mert már Facebookom sincs, ami kiírná a szülinapom.

Azt viszont megértem, ha valakinek rosszul esik az ilyen, pl ami a tesóddal történt, de értesd meg vele, hogy a család és az igaz barátok sokkal többet érnek az életünkben. Ezek az iskolai sunyi szarlények (tippelem, hogy többnyire őket hívta meg) nem érdemlik meg a csalódottságát. A helyében nagyon örülnék egy pizsama partinak vagy egy közös (anime) film nézéshez.

2020. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
1%

En is kb 16 lehettem mikor bo 8 eve szembesultem vele hogy konkret szivbeli igazi mindenen at stb baratnoim..nincsenek. Bepasiztam. Azota boldogan elek. :D ez volt a gyogyir.


Igaz..egyetlen baratnom sincs azota se. De ok nem tudjak azt adni amit egy ferfi egy komoly kapcsolatban. Nem csak a f-t..hanem a torodest!


N

2020. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jobban lesz mára lelke .
2020. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Majd megszokja.


Nekem életemben csak egyszer volt ismerősökkel születésnapi "bulim" (igaz nem online), mert egyébként sohasem volt rám kíváncsi senki.


Kegyetlen az élet. Félreértés ne essék, nem szemétségből mondom! Sajnálom, hogy a húgod egy számára ilyen fontos eseményen, ráadásul ilyen időszakban jön rá, hogy a "barátok" ignorálták őt, és hogy így megtapasztalta a magányt...


De sajnos a való élet sem lesz más.

2020. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

No ez az #16.


Új barátai (ha szerencsés) még lehetnek az életében, de a családja (nővére, szülei) örök. Nagyon szerencsés a kérdésben említett lány, ha akár csak a családja felköszönti, megajándékozza, szereti. Csak ezt ő még nem tudja.

2020. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!