Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszok a testvéremre?

Jogosan haragszok a testvéremre?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, hogy lehet el fogok menni pszichológushoz, mert szerintem depressziós vagyok. Kérdezte, miből gondolom ezt. Mondtam, hogy sokszor vagyok letört, kedvtelen, hirtelen hangulatváltozásaim vannak, és mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. De mondtam, hogy szerintem megtenni úgyse tudnám, csak elképzelem magamban, milyen lenne ha fölvágnám az ereimet, vagy begyógyszerezem, vagy fejbelövöm magam. Vagy hogy egyszerűen milyen jó lenne egy nap nem fölkelni. És kiderült, hogy ő ezt elmondta apámnak. Pont neki, mikor tudja, hogy utálom, és nem jó a viszonyunk. Azt mondta azért mondta el, mert mivel ő kint lakik Londonban, nem tud figyelni rám, és fél hogy egy nap tényleg megteszem, és hogy legyen valaki aki rajtam tartja a szemét. Apám meg azóta állandóan faggat, hogy mi a bajom, mondjam el, beszéljek vele, menjek pszichológushoz. Pont ezt akartam elkerülni. Nem akarom hogy az az ember tudjon bármiről is rólam. Nagyon haragszok a bátyámra emiatt. Jogosan érzem azt, hogy elárult?

L20


2020. dec. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
igen. Mind a kettőt törölni az életedből.
2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Csak nyilvan megijedt, es tenni akart valamit, ezert ne haragudj ra. Menj el pszichologushoz mindenkeppen.
2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha külföldön lennék és a testvéremnek öngyilkos gondolatai lennének, én sem ülnék karba tett kézzel. Nyilván megijedt. Nem tudom van-e más megbízható ember a környezetedben apádon kívül, lehet inkább másnak kellett volna szólnia, de végső soron jót akart. Ne haragudj rá szerintem, menj el pszichológushoz.
2020. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha depressziós vagy és lehangolt, akkor mindenben a rosszat látod. Ha őszintén belegondolsz, akkor belátod, hogy normálisan cselekedett a testvéred, hisz szeret.

Menj el pszichológushoz és szedjél vitaminokat!

2020. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!