Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Baj ha nem beszélek a nővéremmel?

Baj ha nem beszélek a nővéremmel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, Ő 29. Már külön költözött tőlünk, azóta havonta 2-3x hazalátogat, viszont már régóta hűvös a viszony kettőnk között. Amíg itthon lakott, rendszeresen ba*zogatott azzal szorgalmi időszakban, hogy miért nem takarodok el dolgozni egyetem mellett, bezzeg Ő ennyi idősen már dolgozott a szakmájában. (Azt már nem értette meg, hogy egy félévben nekem minimum 15 - 16 tárgyam van, amik hétfőtől - péntekig vannak, össze-vissza, plusz nekem a képzésem alapból 5 éves).


Ezen kívül folyamatosan basztatott kb mindennel, (miért vagy ilyen vékony, miért nincs még barátnőd, stb.) állandóan próbált a magánéletemben turkálni, amiből sokszor egy értelmetlen veszekedés lett.


Amióta pedig külön költözött tőlünk, rendszeresen telefonál nagymamámmal (Édesanyám anyjával, aki velünk lakik) és párszor hallottam, ahogy lazán kibeszéltek engem, meg Anyámat is.. És ami a legundorítóbb, hogy utána szemtől - szembe mindkettő (nővérem, meg mamám) is nyalja az Anyám seggét, meg az enyémet, ha kell nekik valamit csinálni amihez nem értenek.


Normális hogy emiatt eltávolodtam a nővéremtől? Egyáltalán nem hiányzik, amikor hazajön, akkor is általában csak köszönni szoktam neki, de így ennyi. Havonta 1-2x rámír Facebookon valamivel kapcsolatban, de így ennyi.



2021. jan. 21. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Aha.


Egyik észrevételem, hogy ezek szerint 10 kredittel vagy a félévenként ajánlott 30 kredit fölött. De miért?


Másik észrevételem, hogy 40/15=2,67. Ezek szerint átlagosan csupa alacsony kreditű tárgyat vettél föl, ám nagyon sokat. Lehet tudni, miért?

2021. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mert így jött ki a lépés a kötelezően felvevendő tárgyakból? De ha ennyire kíváncsi vagy rá:


Van 6 db 3 kredites tárgyam,

Van 11 db 2 kredites tárgyam

2021. jan. 21. 20:44
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Hű. Ez nem hangzik túl jól.


Ez melyik képzés ajánlott mintatanrendje? Mert nyilván aszerint haladsz?!


Vagy lehetséges, hogy mégsem a mintatanrend szerint haladsz, és egy csomó tárgyat fölvettél pótlólag?

2021. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, képzési mintarend szerint haladok. Ez mindegyik idei féléves tárgy, nem vagyok lemaradva egyel sem.
2021. jan. 21. 21:03
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Hű, ez igazán szörnyű.


Esetleg láthatnánk az ominózus mintatanrendnek ezt a 17 tárgyas félévét, hogy hol fordul ilyesmi elő?

2021. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!