Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sztetek normális ahogy a...

Sztetek normális ahogy a tesóm viszonyul az alkoholhoz?

Figyelt kérdés

Nem szokott igazából sokat inni de tényleg.

Egy baráti társaságunk van és nagyon sokat vagyunk együtt.

Akármerre vagyunk legyen az család vagy baráti program soha nem iszik semmit.

Viszont ha 3-4 havonta elmegy egy buliba akkor ott viszont tényleg úgy leissza magát a sárga földig, hogy azt gondolná az ember, hogy én biztos ez volt velünk múlthéten mert akkor egy pohár sört nem ivott meg.

Ha elment akkor mindig egy barátja hozta haza.

Tehát a mindennapokban igazából anti alkoholista de ha néha így elmegy 1 buliba akkor minden piát kever,hány, azt se tudja merre van előre és gondolom értitek.

Nekem ez picit fura.

Hogy vagyunk valahol és akkor egy sört nem iszik meg de amikor meg így elmegy akkor még annyit iszik, hogy megáll az ember esze.


2021. febr. 11. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szokj,hozzá nincs evvel semmi baj .
2021. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Normálisabb, mint minden hétvégén.
2021. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Enis ilyen vagyok.

2-3 havonta van egy nagyobb buli, ott vagyok egyedul reszeg. Miert? Mert ott vannak olyan emberek akikben megbizok, vagyis a baráti tarsasag. Egy ilyen diszkóba meg hasonlokba biztos nem mernek ilyesmit megcsinalni.

2021. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

ez nem meglepő


ami nem iszik rendszeresen, az szokott a bulikban kidőlni, mert nem bírja/nem tudja a határait

2021. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez a rohamivás(binge drinking). Ha minden hétvégén csinálná akkor sokkal károsabb lenne mint a mértékkel történő alkoholfogyasztás. De így hogy 3-4 havonta egyszer fordul elő nem gáz. Főleg azért is amit a 4-es írt.
2021. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Jobb lenne ha a családi/baráti összejöveteleken csinálná ezt? Nem, ugye?
2021. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal rosszabb lenne, ha minden este inna és amikor nem tud, akkor pedig idegbeteg módjára kattogna a pián.
2021. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig minden válaszolóval egyet értek, nem kell lepontozni senkit azért mert te ezt rossznak látod 😂
2021. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Az lenne jobb, ha ilyenkor is tudná a mértéket. A jó hangulatért lehet inni, de amikor valaki már sugárban hány meg dőlöngél, az nem jó hangulatú és szánalmas is.
2021. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Nagyivó, ami ugyanolyan alkoholista típus, mint aki mindennap iszik.

Minden nagyivó alkoholista, de nem minden alkoholista nagyivó.

Idővel majd iszik egyéb alkalmakkor is, mert a nagyivók inkább szociális alkoholisták, akik az elején nem isznak ismerősök között, csak idegenekkel, bulikban. Ahogy kezd hozzászokni a szervezetük a piához és felmegy a toleranciájuk, már kényelmetlenül fogják érezni magukat ismerősökkel is és jön a keményebb ivászat.

Még 5 év és nincs visszaút.

2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!