Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legyen merszem a bátyám...

Legyen merszem a bátyám jelenlétében kilépni a tusolóból? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon régen nem láttuk egymást ruha nélkül, de mostanában egyre többször van az, hogy én már végeztem a tusolással és kijönnék a függöny mögül, de ott van a bátyám. Szerintetek, ha már nagyon régóta nem láttuk egymást úgy, akkor ezt hagyjam és várjam meg míg befejezi a dolgát és kimegy, vagy ne zavartassam magam? Értelmes válaszokat előre is köszi...

(Kb egy év van köztünk én vagyok a kisebb és a gyermekkorunk vége felé járunk, ha kor kell)



2021. febr. 22. 15:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Lány vagy vagy fiú? Hány éves ő? És te?
2021. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
83%

szerintem attol függ, hany evesek vagytok.

en meg 12-14 eves koromban siman maszkaltam hugom elött puceran.

mostmar azert 24 evesen nem hinnem, hogy nem akadna fenn a szeme ha meglatna a kifejlett kobrat.


24F

2021. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
gondolom mikor bemegy utánad a fürdőbe akkor fel van készülve arra hogy téged ott talál. ha nem akar téged látni, akkor majd legközelebb nem megy be utánad. ennyi
2021. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Jaj, elfelejtettem leírni, de mindketten fiúk vagyunk és én vagyok 16.
2021. febr. 22. 15:28
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg nincs tesód, mert akinek van, az simán szól, hogy "húzzál kifele".
2021. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Olyan munkahelyen dolgozom, ahol csak férfiak vannak. Meló után egymás előtt szoktunk levetkőzni. Vannak, akik zuhanyoznak, ők pucéran mászkálnak az öltözőben. Nincs ebben semmi.
2021. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Suerintem tök mindegy más mit gondol, úgy cselekedj ahogy jónak érzed. Ha nem akarod, hogy bejöjjön és meztelenül lásson, akkor mondd meg neki és zárd be az ajtót. Jogod van hozzá, hogy ne zavarjanak meg, ez azért nem olyan elvárás.
2021. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Ne zavartasd magad!
2021. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget táboroztam meg kollégista is voltam és ott igazából idegenek voltunk egymás előtt meztelen. Minket nem zavart, nem lestük egymást, de ha téged igen akkor küld ki
2021. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint zavar téged a szitu. Ilyenkor kérd meg hogy ne legyen a fürdőben.
2021. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!