Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a húgom lányokkal csókolózi...

Ha a húgom lányokkal csókolózik, de a fiúkhoz is vonzódik, akkor biztosan biszexuális vagy csak átmeneti dolog?

Figyelt kérdés
húgom lassan 14 éves és 2-3 éve csak lányokkal tud ellenni, suliban szinte csak lányokkal beszélget, ez okes, csak láttam már hogy több osztálytársával is csókolózott már, akik lányok, fel szokta venni videóra, képeket csinál és szokta nekem mutogatni, dicsekedni akar vele szerintem (én fiú vagyok). amióta megváltozott a stílusa (pl."fiúsabb" bő vintage cuccokat hord azóta, nem lányosokat, nem sminkel, leszar mindenkit), azóta csinálja ezt. szerintetek mi ez nála, bi lehet? :D ő azt mondja hogy az de akkor néhány osztálytársa is bi?
2021. febr. 23. 02:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
48%
Lányoknál ez nagyon gyakori tinédzser korban. Majd kinövi.
2021. febr. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
24%
Azt gondolom, hogy a fiúknál gyakoribb, mivel a pasik kétszer nagyobb esellyel lesznek homoszexuálisok a tudomány szerint. Csak míg a leszbikusokat elfogadják, addig a melegeket nem. Tehát az egymással csókolózó tini fiúk rejtőzködnek.
2021. febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
37%

Utso baromsagot ir, mert heteto ferfiak pl nem fognak probalkozni sem mert fuj.

Lanyoknal meg igen mert cuki, szexi es izgato lehet nekik is. Baratnom is smarolt parszor baratnoivel regebb, foleg ittasan, mara, erett hetero nokent nem tesz ilyet, mar nem buli. Van ilyen.

2021. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
85%
És ha biszexuális? Ha kinövi, kinövi, ha nem, nem. Nem a te dolgod.
2021. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
17%

#3


Számos pasi nem is hetero, több arányban lehetnek náluk homoszexuálisak, mint a nőknél. Ez egy tudományos adat, amit letagadni sem tudsz, itt van benne:


[link]


Sajnálom, ha ezen megbotránkozol. De szerintem több egymással csókolózó tini fiú van, mint tini lány, csak előbbik bujkálnak. Ez van.

2021. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
67%
Én 14 évesen nem csókolóztam lányokkal. Szóval nem hiszem, hogy természetes lenne.
2021. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
0%

5os, attol meg a hetero ferfiak nem fognak probalkozni, mert nincs ra igeny, de a hetero csajok igen, foleg ha nem elettelemek es vannak baratnoik es bulizosak.


Plusz ennyi erovel az is teny h tobb no van mint ferfi tehat ebbol kovetkezik hogy hamis aranyra tamaszkodsz mikor azt mondod tobb ferfi melegszik fel, mert kevesebben vannak, tehat persze h tobb az esely.


Xd nem, biztos hogy nincs igazad, mert netto baromsag, akkor miert van az hogy 10 lanybol 7rol tudom h smarolt a masikkal 10 fiubol meg 0rol hogy fiuval smarolt volna. Es nem bujkalas miatt. Egyszeruen a buzulas nem szexi, a leszbules meg az.

Es nem az a baj hogy megbotrankozom ezen, nem ezért mondok ellent, hanem mert tudom, hogy nincs igy. Aka is tamasztottam.

2021. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
82%

#7


Heteroszexuális ember alapból nem próbálkozik a saját nemével, szóval már rosszul kezdődik az érvelésed. Azok a lányok, akik egymással csókolóznak már biszexek. A "hetero pasik" meg ugyanúgy ki akarják próbálni, csak mint említettem, a női homoszexualitás elfogadott, a pasiknál meg nem fogadják el.


Ideje lenne befejezni már azt, hogy a pasiknál természetesnek veszik a heteroszexualitást. Többen kíváncsiak lehetnek közülük a saját nemükre mint gondolnánk, csak a társadalmi elvárás miatt titkolják el. Több lehet a biszex/homoszexuális pasi, mint gondolnánk. A nőknél azért tűnik többnek, mert ők felvállalják magukat.

2021. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
20%

8....asszem nincs mirol beszelni mikor folosen a kakan keresedet a csomót. Attol hogy vki smarolgat probalkozik meg nem lesz se bi se homo. Sot ha barmit is tudnal a melegsegrol okoskodason kivul, amit meg en hetetokent is többet tudok nalad, hogy meg akkor sem kell homonak lenni ha folyton homo rletet elsz, szexel stb, lehet hogy alalvetoen hetero, noket szereti, felesege van, de kielvezi az elet ezen reszet mert o igy latja az eletet.


FOGALMATLAN VAGY. Ebben sincs igazad tegat, nem nem lesz ettol se bi se meleg es heteto probalkozas, es hetero ferfiak kevesbe probalkoznak mint nok ugy 90%-al.


Nincs ertelme a tovabbiakban veled vitázni mert kozod nincs a temahoz. Köszönöm a korabbi idopocsekolast, nabai.

2021. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
28%
Uristen nagyon fiatalon kezdte ezt en biztos elbeszelgetnek vele
2021. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!