Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a húgom lányokkal csókolózi...

Ha a húgom lányokkal csókolózik, de a fiúkhoz is vonzódik, akkor biztosan biszexuális vagy csak átmeneti dolog?

Figyelt kérdés
húgom lassan 14 éves és 2-3 éve csak lányokkal tud ellenni, suliban szinte csak lányokkal beszélget, ez okes, csak láttam már hogy több osztálytársával is csókolózott már, akik lányok, fel szokta venni videóra, képeket csinál és szokta nekem mutogatni, dicsekedni akar vele szerintem (én fiú vagyok). amióta megváltozott a stílusa (pl."fiúsabb" bő vintage cuccokat hord azóta, nem lányosokat, nem sminkel, leszar mindenkit), azóta csinálja ezt. szerintetek mi ez nála, bi lehet? :D ő azt mondja hogy az de akkor néhány osztálytársa is bi?
2021. febr. 23. 02:23
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
persze de siess mert limitált kiadás szóval csak rövid ideig kapható. egyébként magában én se nagyon :))
2021. febr. 23. 23:18
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Aki már magától smárol ugyanolyan neművel, az biszexuális... az azt jelenti, hogy mindkét nem iránt tud vonzódni, nem azt, hogy feltétlenül szerelmes is. Ha hetero lenne, undorodna tőle.


Egyébként miért is baj, ha vki biszex? (ja tudom, az természetellenes, éljen a biblia stb.)

2021. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
nincs ezzel gond
2021. febr. 24. 00:18
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Szállj be harmadiknak, kérdező ! Jó kis swinger partira..
2021. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
:)
2021. febr. 24. 00:22
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!