Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a húgom lányokkal csókolózi...

Ha a húgom lányokkal csókolózik, de a fiúkhoz is vonzódik, akkor biztosan biszexuális vagy csak átmeneti dolog?

Figyelt kérdés
húgom lassan 14 éves és 2-3 éve csak lányokkal tud ellenni, suliban szinte csak lányokkal beszélget, ez okes, csak láttam már hogy több osztálytársával is csókolózott már, akik lányok, fel szokta venni videóra, képeket csinál és szokta nekem mutogatni, dicsekedni akar vele szerintem (én fiú vagyok). amióta megváltozott a stílusa (pl."fiúsabb" bő vintage cuccokat hord azóta, nem lányosokat, nem sminkel, leszar mindenkit), azóta csinálja ezt. szerintetek mi ez nála, bi lehet? :D ő azt mondja hogy az de akkor néhány osztálytársa is bi?
2021. febr. 23. 02:23
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
97%
Lehet pánszexuális is. A szexualitás egy spektrum.
2021. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális. Ez a 21.század, amíg mindkét fél beleegyezik, nem kéne mások szexualitásán csámcsogni..


Jó, a pedofilokat, zoofilokat, vagy a hullával szexelőket én is elítélem, de 2 szabad, felnőtt ember azt csinál, amit akar, nemtől függetlenül.

2021. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
24%
szerintem divatlezbi, feltűnéskeltésből csinálja...
2021. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
75%
23: Állj már le, te szerencsétlen, nincs olyan, hogy valaki divatból meleg ! Szerinted jó neki, hogy ennyien bántják őt ? Nem !
2021. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valószínűleg biszexuális hajlamai lehetnek.De ezzel nincs semmi probléma,legalább nagyobb a választék számára,nem lesz soha általánosságban nézve arra kényszerülve,hogy ő csak férfit tudjon majd párjának választani.Engem pl. egyáltalán nem zavarnak a leszbikusok se,se a melegek,bár az igaz hogy azért én is szívesebben látok két nőt csókolózni azért,mint két férfit. :)
2021. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
17%

24: olvass utána! Tömegjelenség!


Csak a feltűnéskeltés maitt csinálják, pl. hogy fiúkat féltékennyé tegyenek, meg hogy odafigyeljenek rájuk...

2021. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem feltűnéskeltés lenne a cél, akkor nem is tudna róla senki, mert a négy fal között történne. A szokásos magamutogatás ez is, nyilván elhanyagolt a kislány és vágyik a figyelemre.
2021. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
15%
27: pontosan erről beszélek (26)
2021. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
17%

Ha felvételt csinál róla és mutogatja is, akkor ez rohadtul nem róla és a másik személyről szól. Eszköz csak ... kérdés, hogy mihez.

Ettől még lehet bi - de ha jól értem, fiúkkal még nem is volt kapcsolata.(?)

De hogy miért mutogatja ezt és miért egy másik fiúnak, aki ráadásul a testvére...? Szimplán éretlennrk tűnik, és talán inkabb leszbi, nem bi.

2021. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
40%
Te kérdező, hány éves vagy? Fogadjunk, hogy fejben már leforgattad a gruppenjelenetet amint rányitsz a húgod és barinője akciózására, vagy amint lebuksz előttük magánakciózáskor. Vagy a barinőra fáj a f...ogad.
2021. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!