Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek, közöttetek van...

Testvérek, közöttetek van konfliktus amiatt, ha egyikőtök gyerekét láthatóan jobban szeretik a szüleitek?

Figyelt kérdés

Mondjuk többet látogatják, szívesebben vannak vele, viszik programra, ő a telefonon a háttérkép, mindenhol róla vannak képek kirakva, ilyesmikre gondolok, amikből azért egyértelmen lejön, hogy jobban szeretik az egyik unokát.


És nyilván nem olyan esetre gondolok, mikor az egyik unoka a szomszédban lakik, a másik meg az ország másik felén, hanem amikor mindkettővel lenne lehetőség kb. egyenlően foglalkozni. Csak valahogy mindig az egyik választják.


Köztetek, testvérek között van emiatt elhidegülés vagy vita?



2021. márc. 14. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

"Köztetek, testvérek között van emiatt elhidegülés vagy vita?"


Nem értem! Ha cirkuszolsz a testvéreddel, akkor jobban fogják a szülők szeretni a gyerekedet? Vagy mit akarsz ezzel elérni?

Nálunk is jobban kötődnek az egyik unokához, mert az bújósabb, kedvesebb velük és kimutatja a szeretetét, de ettől még a másikat is szeretik, csak a kapcsolat más.

2021. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Mivel más problémája érdekel, ezért leírom. Tudom jönni fog a piros, mert nem értik a felhasználók az oldal lényegét, de nem baj. Kérdésre itt az őszinte válaszom:


Nekem se anyám, se apám ne látogassa a gyerekemet! Elég bajt okoztak nekem is és a többi tesómnak is.


Ha egy ujjal is hozzáér a gyerekemhez, távolságtartást szeg és jöhet a rendőr. Bántalmazó apa és helikopter anya mellett nőttem fel. Engem csak azért nem vertek többször véresre, mert nem mentem haza napokig. Inkább aludtam az utcán.


Tudod, ilyen nagyi inkább ne legyen a gyereknél. Szeressen jobban mást, de ne minket.


Szóval, ha arra gondolsz, hogy irigy vagy mert másik gyereket többször látogatja, jusson eszedbe, neked szerető szüleid vannak, ami nincs meg mindenkinek.

2021. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem igazán, hogy miért kellene a testvéremmel veszekedni, ha a szülők jobban szeretik az ő gyerekét. Legfeljebb a szülőkkel, de annak sem látom értelmét, mert a szeretet kikényszeríteni semmilyen balhéval nem lehet.
2021. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy azt nem kell eroltetni. A gyereked is felfogja, hogy mi a szitu.


Anyamek 3-an testverek, en vagyok az elso unoka arrol az oldalrol. Unokatesomek mindig kaptak ajandekokat karacsonykor, nekem meg a szulinapomat se tudta mikor van es a tobbiekrol volt kep, rolam meg nem.

2021. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Hiába írsz ki még 8 kérdést.. Fogadd el ez van.

A szeretetet nem lehet kierőszakolni,akárhogy hisztizel.

2021. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kierőszakolni valóban nem lehet a szeretetet. Ami biztos, hogy eltelik hamar a gyerekkor, a gyerek sem hülye, látja, amit lát, és vastagon le fogja tojni a nagyszülőt, így fog kiegyenlítődni a számla. Szerintem ne idegesítsed magad, felesleges.
2021. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha probléma okát tudja, akkor tudja, mit kéne megoldania, már csak évek kérdése és a miként is meglesz.
2021. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csicuki ***** válasza:

nem tesóimmal volt ilyen hanem uncsimékkal hogy nekünk nem vettek édességet mert mi már nagyok vagyunk nekik meg igen

kb 10 vagy több év különbség van köztünk de ez me, jelenti hogy nem szeretjük az édességet

2021. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!